Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legyezőket ajándékba a vendége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyezőket ajándékba a vendégeknek?

Figyelt kérdés
nyáron lesz az esküvőnk, és valami kis ajándékot szeretnénk mindenkinek odatenni a helyére. arra gondoltam, h mivel REMÉLHETŐLEG meleg lesz, adunk legyezőket, amire rá van írva a nevünk és a dátum. Én örülnék, ha nő lennék. na de mi a helyzet a férfiakkal? nekik mit adjunk? vagy adjunk nekik is azt? az nem furcsa?
2012. márc. 26. 09:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

nők nevében tudok nyilatkozni,nagyon jó ötlet,ha nem felejtem el,hasznositom is alkalom adtán :)


férfiaknak...ha nem túl csicsás,akkor lehet

2012. márc. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
é is gondoltam rá, de a pasik miatt elvetettem. szerintem nekik nem jônne be...
2012. márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, nőknek valóban kifejezetten jó ötletnek tartom, férfiaknak kicsit tényleg két esélyes, de talán nem olyan rossz. Nem tudom, férfiaknak mi pl sörnyitót (persze kicsi, és inkább jelképes, mintsem túl masszív) gondoltunk, vagy valami hasonlót. Még mi is előtte vagyunk (szintén nyári esküvő), úgyhogy szintén örömmel olvasok minden jó ötletet.
2012. márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, férfiaknak kicsit fura lenne. Mert ugyan használnák az esküvőn, ha nem túl csicsács (semmi csipke, semmi szín), de mégis, az ajándéknak az lenne a lényege, hogy később is használják, megtartsák... én lehet, a férfiaknak mást adnék. Sörnyitót, dugóhúzót, szebb öngyújtót adnék nekik (most így hirtelenjében ezek jutottak eszembe).
2012. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igazából csicsás nem lesz, hanem hófehér textilt néztem a neten, 250 ft darabja. de a fiúknak az tényleg nem jó.
2012. márc. 26. 09:29
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen a textil, fehér legyező az nagyon szép.:)Nyári esküvő esetén, ha nem túl elegánsra veszitek a stílt és szabadtéren tartjátok, szerintem a fiúknak simán lehetne adni egy-egy könnyű, de mégis elegáns szalmakalapot, világos színben, ami harmonizál a legyezőkkel.

Ilyesmi:

[link]

2012. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A kérdező nem csupán ajándékot akar adni, hanem segédeszközt, óvszert a meleg ellen.
2012. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A legyező nem rossz, de a kalap nekem egyáltalán nem tetszik.......................mondjuk nekem egyetlenegy férfi ismerősöm sem hord kalapot....Ott sem hiszem hogy feltennék, minek? Járkálnának egyforma kalapban a férfiak?


A belinkelt kalap tipikusan az az ajándék, ami majd a szekrény mélyén porosodik. Legalábbis 20 férfi közül 19-nek biztosan.

A legyező nem rossz, de én pl. sosem legyezem magam, pedig van itthon három (kaptuk, külföldről).


Én előnyben részesítem inkább az elfogyasztható ajándékot, pl. a pasik nálunk pici üveg elegáns piát kaptak a címkén a fotónkkal és nevünkkel, a nők elegáns kis átlátszó dobozban az esküvővel passzoló színű cukrokat.


Tudom, tudom, sokan úgy vannak vele, hogy dehát a megehető cuccok nem maradnak meg emléknek, de azért egyet érdemes átgondolni: az esküvői vendégek nem fogják a pár kis legyezőjét, masnikáját, stb. (tehát tárgyi ajándékát) a becsben tartott cuccok közé a vitrinbe kitenni. Sokan eleve utálják a porfogókat, olvastam sok menyasszonyi blogon olyat, hogy a násznép több, mint fele "ottfelejtette" az asztalon a tárgyi ajándékot.......

Ami meg ehető-iható, annak legalább ilyen formában hasznát veszik, hogy ízlik nekik. De aki nem szereti a kis ereklyéket Klárika meg Pityuka lagzijáról, meg Ilonka és Petike kézfogójáról, az ott fogja hagyni a sokadik "bizbaszt". (és bocsánat a szóért, átfogóan értettem a tárgyi dolgokra azok nevében, akik nem szeretnek mindent kitenni a vitrinbe....)

2012. márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

A kérdező nem örök emléket akar adni, hanem ha tűz a nap, akkor se buggyanjanak meg.

2012. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát, akkor viszont a legyező a nőknek jó. A férfiaknak nem tudom, a kalap akkor is túlzás. Nem sokan tennék fel, max pár ember viccből, de a szertartás nem épp a viccelődés színtere.
2012. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!