Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek késői, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek késői, ha valaki 35 éves kora környékén házasodik meg?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen előnyei illetve hátrányai lehetnek annak, ha valaki csak a 30-as éveinek közepén házasodik meg?
2012. márc. 28. 01:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%
Én idén leszek 33, párom 34 és nekünk is idén nyáron lesz az esküvőnk. Én egyszer már majdnem férjhez mentem 25 évesen, de szerencsére esküvő előtt pár hónappal kimutatta az igazi foga fehérjét és lefújtam mindent. Előtte is sokáig úgy viselkedett, de vak voltam. Mostmár felnőttem a házassághoz és józanabbul tudom megítélni, hogy kihez szabad hozzákötni az életemet. Én 29 évesen találtam meg az igazit, de szerintem nem késtem le semmiről. Megfontoltabb lettem, józanabb ítélőképességgel rendelkezem, valamint azóta megtanultam sütni is, ami nem egy hátrány a házassághoz. :) Szerintem 30-on túl sem késő!
2012. márc. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%

A párom is 35 éves lesz mire egybekelünk. 31 éves volt, amikor megismerkedtünk. Van lakás, kocsi, munka, de nem akartuk elkapkodni a dolgokat, így most nyáron házasodunk össze, szerintem ennyi idő kell, amíg megismered a másikat, a családját, a szokásait, hogy milyen helyzetre, hogyan reagál, mit csinál, ha beüt a krach?!

Szóval eddig nem volt másik lány, akivel összeházasodott volna, szerintem nem késői, addigra kiforr a személyiség, valamekkora biztonság is megvan.

2012. márc. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
57%
Előny, hogy érettebb és remélhetően kitombolta az ösztöneit és nem okoz gondot hűségesnek maradni ( ugye van olyan, hogy 18 évesen házasság 30 évesen meg felébred, hogy még nem is élt, na zutty válás), hátrány kiforrott személyiség ami nehezebben 'alakítható'. ( itt nem egyik fél átformálásáról van szó, hanem kiforrott egyéniség esetén aki már esetleg megszokta ad addigi életritmusát, életstílusát amint nem könnyű változtatni, esetleg feladni, míg 18-20 évesen ez könnyebben megy.)
2012. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
54%
Sose késő megtalálni a szerelmet.
2012. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%
37 éves nő vagyok és még nem találtam meg azt a férfit, akivel le szeretném élni az életemet. Gyűlölöm, amikor azt mondják, hogy "szedjem össze magamat, mert kifutok az időből". Azt, hogy valaki megtalálja-e a párját időben elsősorban szerencse kérdése. Nekem nem volt eddig szerencsém, de ettől még nem akarom leírni magamat, nem akarom feladni és azt mondani, hogy "öreg vagyok én már ehhez". Remélem, hogy még gyereket is tudok szülni, ha ez nem sikerül, akkor sem leszek elkeseredve mert úgy gondolom, hogy egy ember személyiségét nem az határozza meg, hogy férjnél van-e és, hogy van-e gyereke. Nekem nem ez az életcélom, persze örülnék, ha összejönne, de ettől még nem érek kevesebbet, mint az akinek összejött.
2012. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Így van utolsó, igazad van.

Ismerem ezt az érzést, csakhogy velem 25 évesen csinálják ezt.

A családom már leírt, mint szerencsétlen vénlányt, akinek gyereke sem lesz.

25 éves vagyok!

Mi lesz később?

Nagyon idegesítő, mert nem akarok olyan emberrel összeházasodni, aki iránt semmit nem érzek, csakhogy "legyen már valakim".

2012. márc. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
nem késő valószínű én is leszek annyi mire megházasodunk, de nem azért mert nincs ház vagy mi egyéb, hanem azért mert nagy esküvőt szeretnék és arra még össze is kell gyűjteni
2012. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
12:02-es, szerintem nagyon jól állsz hozzá a dolgokhoz, sok 37 éves nő cserélne veled, akik korán családot alapítottak, most meg épp válófélben vannak, vagy a gyerekek miatt még húzzák egymás mellett, de egymás életét megkeserítve. Ez az ára annak a látszatboldogságnak, amit régen a környezetük elismeréséért eljátszottak. De ez szinte törvényszerű, hogy minél jobban érzi magát valaki a bőrében, és csinálja azt, amit Ő SZERETNE (nem mások!), a környezetéből annál inkább akad majd olyan, aki késztetést érez arra, hogy majd ő (kéretlenül) "rendbehozza" a másik életét. (Persze mindezt baráti jótanács és építő kritika címén, miközben ő meg totál boldogtalan.) :DD
2012. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
a párom 33 lesz, mire elvesz. már ha férfire vonatkozik ak kérdés, mivel nem olvastam a válaszokat! nem gáz egyébként sem férfiben, sem nőben.
2012. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

OFF:

15-ös válaszoló vagyok. Köszönöm a pozitív reagálásokat a válaszomra. Nagyon örülök, hogy itt van egy-két ember, aki egyetért velem, a családommal és néhány barátommal ellentétben. Jó látni, hogy sokan vannak, akik nem a konvenciók rabjai és nem ítélik el azt, aki nem a társadalmi elvárások szerint éli az életét.

2012. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!