Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Üljünk csak ketten a főasztaln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üljünk csak ketten a főasztalnál? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most lesz az esküvőnk. Körasztalos lesz, kivéve a főasztalt. Anyósom olyan viszketős típus, mindenképpen a főasztalnál akar ülni, a férje már nem él, tehát egyedül lenne. A párom tanúja azért nem jó, mert oda kell ültetni a családjához körasztalhoz, különben borul minden.

Részemről nincs kit odaültetnem. Szüleim nem állnak egymással szóba, tudtomra adták, h nem ülnek együtt mellém, válasszak. Arra képtelen vagyok. A nagyszüleim közül ismét választanom kéne, nem tehetem meg. A bátyámat ültethetném még magam mellé, de a barátnője nem hajlandó a főasztalhoz ülni. Máshova egyedül mégsem ültethetem külön a tesómtól.

Szóval az a felállás, hogy anyóssal 3an ülünk ott. de az hogy néz már ki? ennél még az is jobb, ha ketten ülünk. de az nem furcsa? Mit csináljak? bedilizek teljesen!!!!


2012. ápr. 5. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha csak négy személyes a főasztal,akkor ne legyen. Miért nem tudtok ti is a körasztalnál ülni? Felénk nem is szokás az ifjú párnak külön ülni.
2012. ápr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Én a helyedben beszámolnék a rokonaimnak de nagyon hogy mi az hogy senki nem akar a főasztalhoz ülni? A szülők nem tudják 1 napra félretenni miattad a hisztijüket? Meg a nagyszülőkkel is gond van? Ja a tesódat is oda ültetném ha a csajnak nem tetszik ez a megtiszteltetés akkor üljön egyedül.

Már előre mindenki elakarja rontani a nagy napodat? Na ha ez lenne nálunk a helyzet akkor 4 fős esküvőt tartanék a ezt nem akarok azt nem akarok szülők és családtagok nélkül.

Nálunk verseny van hogy ki ülhessen a főasztalhoz. Mindenki oda akar ülni.

Az anyósodnak igaza van nehogy már a te b.unkó szüleid miatt ő ne ülhessen a fia mellé az egyetlen esküvőjén. Igenis üljön oda és majd jól példázza a családodnak hogy milyen önzők.

Remélem nem haragudtál meg , de így látatlanban az írásodból nagyon megvan a véleményem a családod önzőségéről, mert magukat nézik de téged nem.

2012. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

na mintha az én szüleimről olvasnék. nálunk is körasztal lesz, a főasztal szintén nem, de nálunk 8 fő lesz. após, anyós, vőlegény, menya, apu, apu párja, anyu-anyu párja. hogy miért így? mert anyámékat egymás mellé ültetném, egyikük párja a végére kerülne, tehát szétültetném őket, apám viszont megsértődik, ha nem mellettem ül. Anyu lazább ebből a szempontból. viszont nekem furcsa, hogy egy idegen nőt anyám elé engedek, de jobb a békesség, így lesz megoldva és kész.


Ha te sem boldogulsz, még a koszorúslányaid valamelyikét oda tudod ültetni. jobb ötletem most nincs.

2012. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jó, és ha körasztalnál ülünk, akkor kit tegyek oda? ugyanez a gond.
2012. ápr. 5. 15:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem neked kell itt agyalnod, hanem a szüleidnek. Egy estére el kell egymást fogadniuk.

Ha ez nekik nem megy akkor valóban válassz közülük, de ez a helyzet nem a te hibád lesz hanem az övék, tovább ne is rágodj rajta.

2012. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem irigyellek.


Üljetek ketten, esetleg a te legjobb barátnőd, meg a párod legjobb haverja legyen a plusz 2 fő.

2012. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnállak,h ilyen a családod :( Nem egyszerű, nézzék a te boldogságod, ne a saját akaratukat...
2012. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen, én is erre gondoltam, hogy vagy koszi lány, vagy barátnő. Oszt szevasz, majd a szüleid rájönnek, hogy lehet, hogy másképp kellett volna.
2012. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor választja azt az ifjú pár, hogy 2 tanúval valahol összeházasodnak. Ez a történet rólatok szól és nem a hozzátartozókról.
2012. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
33%
Szerintem ketten üljetek a főasztalnál, s jobbról is, balról is üljön mellettetek egy-egy vasorrú bába narancssárga pelerinben. Mindkét bába mögött álljon egy-egy bádogember, mögöttetek félkörben pedig alabárdosok. A szélső asztalnál üljenek a apró, jambósapkás manók kezükben banánt, körtét tartva. Annál az asztalnál, ami 26,5°-ban el van fordítva üljön a Római székesegyház egy magas rangú képviselője és időnként fennhangon, rétoromán dialektusban kívánjon sok boldogságot az ifjú párnak. A sarokban rezesbanda fújja a talpalávalót, miközben a termen hófehér ruhás orvostanhallgatók tánclépésekkel vonulnak át. Végül felülről aranyos, csokiszínű kisgyerekek ereszkedjenek alá vidáman kacagva és szaladjanak egyenesen a húsleveses tálakhoz. Szerintem egyébként üljetek csak ketten, jó lesz az úgy, így is szeretni fognak benneteket. Szép napot!
2012. ápr. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!