Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 100 személyre kb mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100 személyre kb mennyi rövidital kell? És milyen?

Figyelt kérdés

Sör, bor, pálinka van az étteremtől, benne van a menüben, korlátlan. Emellő röviditalokat kell vegyünk mi, amit, és amennyit akarunk. Sajnos fogalmam sincs, hogy mennyit kéne, még azt se tudom milyet(nem vagyok nagy piaszakértő)

Gondolom kéne valami whiskey(de mennyi??) valami Angeli féle édes a nőknek, és még mi? Vodka, konyak? Amit én is szeretek az a Baylies, de azzal az a baj, hogy valószínűleg akkor szinte midnenki azt inna(nők főleg) és lehet túl sok kéne belőle, és azért nem olyan olcsó. Vagy valami olcsóbb krémlikör?

Nem bánnám amúgy, ha inkább a sör, bor meg pálinka menne jobban, ha már az úgyis ingyen van(Na nem inygen, megvan azért a menü ára...)Mit javasoltok? Nálatok milye pia volt és mennyi?

Nagyon köszönöm a válaszokat!


2012. ápr. 10. 14:03
 1/5 anonim válasza:
ha buli akkor fél liter sör,1 pohár bor,és 1 feles ha viszont buli akkor 1 liter sör,két pohár bor,és 2 feles ;)
2012. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendes, reggelig tartó lagzi lesz
2012. ápr. 10. 14:12
 3/5 anonim válasza:
jaj bocsi:az elsö montatnál nem :ha buli,hanm na nem buli :)
2012. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
akkor a 2.-ik ;)
2012. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: pont azokat írtad le, amikért nem kell külön fizetniük. Whiskey szerintem amiből a legkevesebb kell, szerintem 2, maximum 3 üveg, ha mondjuk nagyon whiskey-s a társaság. A nőknek attól függ mennyien lesznek szerintem fejenként egy pohárka Baileys-t számoljatok (vagy amit írtál Angelit), azért, mert lesz olyan köztük aki mondjuk nem szereti, viszont olyan is, aki több pohárral is iszik. Nálunk a vodka fény formájában ment nagyon főleg a fiatalabbaknál, a 18-25 éves korosztálynál, ehez előre készültünk szifonokkal és narancs valamint málna szörppel. Szerintem vodkából 3-4 üveg fogyott 1,5 megmaradt nekünk, szörpből 1-1 üveg. Konyak nálunk nem volt, azt sajnos elfelejtettünk venni, de nem is sokan kértek, aki viszont kért azt hozzáírattuk a számlánkhoz az étteremben, nem volt sok. Ja és a Jäger. Na ebből nálunk elment 10 üveggel, de számítottunk is rá, 12-t vettünk, 2 megmaradt, az jó volt utána nyáron kertipartira. Igaz mi nem voltunk 100-an, csak 80-an. Ehhez tudsz viszonyítani. Jägerből és édes likőrből készülnék be leginkább, mert a férfiak általában Jägereznek és pálinkáznak, a nők pedig az édes likőrt fogyasztják.
2012. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!