Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül az esküvői torta? Mikor kell megrendelni?

Figyelt kérdés
Kb. 60 szeletes tortát szeretnénk.
2009. jún. 18. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ez annyira változó, hogy konkrét árat nem fogsz tudni kapni itt, de még kb-t sem.


Nekünk 5 éve 100 före volt 50 ezer Ft. ezt egy vidéki cukrázda csinálta, élö rózsával díszítette, gyönyörü volt. De ez annyira változó.

2009. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem többre mész, ha végig nézed néhány cukrászda honlapját, és párat felhívsz érdeklődni. Hamarabb választ kapsz mint itt, konkrétabb és biztosabb is. Hajrá!
2009. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez attól függ, hogy honnan rendeled meg a tortát, hiszen minden cukrászdának saját árlapja van. És persze függ a cukrászda "nevétől" is, mert gondolom egy Szamos vagy egy Gerbau cukrászda a belvárosban drágább, mint egy vidéki, vagy peremkerületi, kevésbé felkapott.

Ráadásul az is befolyásolja az árat, hogy milyen ízű, marcipánnal borított vagy sem, forma torta vagy valami extra, emeletes torta esetében minden emelet 1 ízű vagy változó...Érdemes körülnézni vagy a honlapokon, vagy bemenni, és megnézni a fényképes (árjegyzékes )katalógust. (Ilyen katalógusa a legtöbb, magára adó cukrászdának van.)

Nekünk 5 éve volt az esküvőnk Fóton, 3 emeletes (55 szeletes) tortánk volt, marcipán borítással, rózsákkal. Minden szinten más süti volt, és ha jól emlékszem max. 15 e Ft volt.

Csak viszonyítás miatt írtam le. Ja, helyi cukrászmester készítette.


Üdv!

2009. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2009. jún. 19. 08:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk július 11-én lesz az esküvőnk, a cukrászda azt mondta 3 héttel előtte rendeljünk, úgyhogy ma voltam leadni a rendelést. 60 szeletes torta 26.000 Ft+ némi dekor (a marcipánvirágok számától függően kb. 1.000 Ft), + a kiszállítás amit még egyeztetnünk kell, ha késő este akarjuk akkor 4.000 Ft lenne
2009. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi egy csúcs cukrászatot találtunk, 130Ft/szelettel számoltak (mi egyszerű díszítésű tortákat választottunk, de csinálnak cifrákat is), és 1000Ft-ért hozták ki este 11-re a helyszínre (Bp.)!

szívesen ajánlom őket:

[link]

2009. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!