Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre felvehetek fekete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre felvehetek fekete cicanadrágot egy nagyon csinos és elegáns felsővel (tunikával) + fekete magassarkúval? Nem túl egyszerű? Nem nagyon szeretem a szoknyát.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 21:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj cicanadrágban, mert alulöltözött leszel. Hidd el, nagyon kellemetlenül fogod érezni magad. A cicanadrág buliba való, nem esküvőre.
2012. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Amita válasza:
47%
Feketét semmikép! Ezt sokan nem tudják, de nem illik, lehet hogy elegáns, de vidám színeket kéne inkább viselni egy esküvőn.
2012. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek színesen öltözködni, egy esküvőért pedig nem vásároltam be külön színes ruhákat. Szóval rajtam egy fehér magasított derekú csipke miniszoknya volt púder színű asszimetrikus vállú felsővel, nude tűsarkú körömcipővel. Ha nem lennék amúgy szoknyás, akkor én is a cicanadrágot választottam volna, mert a kosztümöktől ráz a hideg (főleg így 18 évesen...). Szerintem felveheted, ha jól áll. Volt, aki farmerban volt az esküvőn magassarkúval és elegáns felsővel kombinálta. Persze nem szaggatott farmer volt, hanem egy basic darab sötét, majdnem fekete színben.
2012. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 lizzi77 ***** válasza:

Egy ilyesmihez mit szólnál?

[link]

[link]

2012. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!