Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tartanátok október végén az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartanátok október végén az esküvőt?

Figyelt kérdés
konkrétan október 27 van számtásban
2012. ápr. 15. 17:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Van előnye és hátránya is, mint mindennek. Nekem az már túl hideg lenne, én lenge ruhában, virágok között szeretnék házasodni. Van viszont, aki éppen hogy ki akarja kerülni a hőséget.

Ami biztos, hogy október végére sokkal könnyebben találsz szabad anyakönyvvezetői / templomi időpontot, éttermet, ruhát (ha kölcsönzöd), zenekart, fotóst.

Sok boldogságot!

2012. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Az nekem is nagyon cidri lenne.
2012. ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az már elég hűvös lenne. Én szabadtérit szeretnék mondjuk májusban, amikor már jóidő van, de nem izzadok le 5 perc alatt. Tehát egyszóval nem.
2012. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

nálunk az lesz a menet, hogy polgári szertartás, majd hintóval át a kb. 1km.re lévő étterembe, a többiek kocsival (ha hideg lesz, mi is kocsival).


Én rendkívül izzadós vagyok, semmiképp se szeretném nyáron tartani. Pontosan a hűvösebb idő miatt tartunk az októbernél :)

2012. ápr. 15. 18:01
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A lovashintót nyugodtan lemondhatod.

Nálunk "halottak napi esőnek" nevezik azt a párnapos, általában max. 5-6 fokos hőmérséklettel járó, éjjel-nappal esős időt, ami lehet hogy pár nappal hamarabb is elkezdődik, mint nov. elseje.

Meleged még a személykocsiban sem lesz.

2012. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Lenge ruhában szeretnék esküdni, ezért valami július környéki ip. jöhet szóba. :D Őszi esküvővel szívtuk már meg, szakadt az eső.
2012. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szeptember közepe nem jó? Akkor még nincs nagyon hideg,de már a 35 fok is elmúlt.Az október vége nagyon rizikós,akkor már hó is lehet,Mindenszentek környékén gyakran volt havazás az elmúlt években.
2012. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt! Nekem az már túl hideg, fázós fajta vagyok.

Szeptemberben sincs már olyan túl meleg és szerintem a vendégek is jobban díjaznák, mint, hogy esőben kelljen utazgatniuk, október pedig már elég esős.

2012. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Így mindenszentek környékén talán már kicsit késői,de aug-szeptember simán,bár én a magam részéről a lagzitól és a nagy flanctól irtózom és fölösleges pénzkidobásnak tartom.

Egy szolid polgári esküvő,két tanúval,akiket utánna meghívunk egy kellemes ebédre-az enyémet így el tudom képzelni.31/N

2012. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
A szüleimé okt. 28-án volt, és ba.romira meleg volt azon a napon. Úgyhogy bármi lehet. De én nem tartanék.
2012. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!