Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok! Ha tehetnétek hol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tehetnétek hol, melyik híres épületben/kastélyban/várban tartanátok álmaitok esküvőjét?

Figyelt kérdés

Én itt:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ez a Neuschwanstein-i Kastély, amióta megláttam (sajnos nem élőben hanem neten) azóta szerelmes vagyok "belé":D Tipikusan szőke herceg-örök boldogság érzést kelt bennem:D

Szerintem mindenféle Disney-Kastélynál szebb:D Egyszerűen mesés. (bár sajnos szingli vagyok, de ha egyszer lesz esküvőm szeretném itt tartani)

Ti melyik épülettel/hellyel vagytok így?

Ha tudtok képet is linkeljetek légyszi'!:)

19/L


2010. ápr. 11. 00:50
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
100%
Nekem már volt szerencsém ellátogatni a Neuschwanstein kastélyba, a párom vitt el, mert tudja, miyen kastély megszállott vok. Nem csak kívülről, de belülről is bámulatos. De sztem ott nem lehet esküvőt tartani, sőt, biztos.
2010. ápr. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Én a schönbrunn-i kastélyban. Eszméletlen az a hely
2010. ápr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

ma 00:54

awwww gyönyörűű..de belül sajnos nem jártam :S:S

kicsit fárasztó volt felgyalogolni,de megérte..

mondtam anyumnak,hogy a kocsiból felviszem a bőröndömet és beköltözök..a mária-hídról volt a legszebb ^^


Én am simán Neuschwanstein ba tartanám ^^ :D

14L

2010. ápr. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
ha jol tudom(nem vagyok benne biztos)meg a kastely tortenelme is a szerelemhez fuz.es nekem is ez a kastely tetszik a legjobban,es alig varom,hogy eloben is lassam.
2010. ápr. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan eszem ágában sincs soha az életben megházasodni, de nekem is ez a kastély tetszik a legjobban :)

19/L

2010. ápr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
26%
Én sem szeretnék megházasodni.A párommal már 5 éve vagyunk együtt és boldogok vagyunk.Szerintem a házasság az csak pénz kidobás.
2010. ápr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az a kastély a legszebb. Igaz én már férjnél vagyok 4 éve, de itt szívesen esküdnék mégegyszer (persze a jelenlegi párommal)

Ez a kastély egyszerűen gyönyörű meseszép


8:03

Nem is a kérdésre válaszoltál, mellesleg tuti, hogy sosem kérték még meg a kezed.

2010. ápr. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%
Mivel magyar vagyok, csak magyar várat, kastélyt választanék. Pl. Boldogkőváralját.
2010. ápr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
100%
Én egyértelműen a Budai Várban tartanám :PPP
2010. ápr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én fiú vok, remélem nem baj h írok ide =) Egyébként én már régóta kinéztem egy helyet, Wat-Rong-Kun a neve, ez egy buddhista templom Thaiföldön, szal 0% az esélye h nekem ott valaha keresztény esküvőm lesz, de ha már bármit lehet választani, akkor ezt :D:D

[link]

2010. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!