Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol vehetem meg Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vehetem meg Magyarországon ezt a ruhát? Www. Eskuvohelyszin.hu/photos/Virag/2011_es_menyasszon. Sürgős!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 10:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Gyönyörű a ruha ezt szeretném,Kínából megtudnám venni,de hogy vegyek meg egy menyasszonyi ruhát ilyen messziről,ha nem jó mit kezdek vele?
2012. ápr. 20. 12:05
 2/8 anonim ***** válasza:
nagyon szép a ruha, de sajnos nem ismerem a magyarországi esküvői boltok árukészletét. Én amondó vagyok, menj el egy párba, nézz körül, és ha nagyon nem tetszik egy sem, akkor egy ügyes varrónő tud majd neked segíteni :)
2012. ápr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy sem lenne ugyanilyen!Kínából 51e Ft-ért küldenék el.De mi van ha nem jó?Mérettáblázatot is küldött már hozzá.Nem tudom merjem vagy ne?
2012. ápr. 20. 12:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Barátnőm rendelt Kínából ruhát. Vissza is küldte, mert csak nagyjából hasonlított a fotón levő ruhára, amit megrendelt. El volt szabva emellett, úgyhogy nem ajánlom.

Keress inkább egy varrónőt, aki megvarrja!

2012. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen, amit kínából küldenek, az sem ez a ruha lesz, azt is ugyan úgy a képről varrja le egy varrónő. vagyis akkor már jobban jársz, ha keresel egy varrónőt, és nagyobb esélyed van arra, hogy olyan legyen, amilyet szeretnél.


nekem mutattak egy szalonban egy ilyen ruhát. ők is kínából rendelték kíváncsiságból, és az, hogy egy undormány, nem mondja el teljesen, hogy nézett ki. csak egy csöppet hasonlított a képre, de a színe, anyaga annyira kukás volt, hogy elmondani nem tudom.


nekem is van egy álomruhám, de nem fogom így megrendelni... :(

2012. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Akkor le kell mondanom róla.
2012. ápr. 20. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Melyik ruhát?
2012. ápr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt.

2012. ápr. 23. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!