Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Belinkelnétek nekem koszorúslá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belinkelnétek nekem koszorúslány -és tanu felkérő szövegeket? Olvastam múltkor pár igazán klasszat, de most képtelen vagyok megtalálni,2 órája keresem. Pedig google a barátom.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Előzmények is a barátod? :)
2012. ápr. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen, kerestem, nem találtam. köszi a semmit.
2012. ápr. 24. 07:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is hosszasan keresgéltem, egyenlőre tanunak találtam:

Eljött az idő, amiről régen még csak elméleteket gyártottunk. Emlékszem a beszélgetésünkre, amikor eldöntöttük, hogy mi azon a bizonyos napon egymás tanúi leszünk. 2011.március 5-én megtörténik, férjhez megyek/megnősülök. Így, ha még mindig komolyan gondolod, kérlek LÉGY A TANÚM, a x perckor kezdődő polgári szertartáson, melyet a xyzzs tartunk.

2012. ápr. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok még egy tanus:



IDÉZÉS!

Az összeesküvés alapos gyanúja miatt x és y ügyében a címzettet

a (hely) (ekkor meg akkor) kitűzött vallomásra tanúként megidézem!

Figyelmeztetjük, hogy ha az idézés ellenére nem jelenik meg

és ezt alapos okkal nem menti ki, vagy engedély nélkül távozik,

illetve önhibájából olyan állapotban jelenik meg, hogy nem tud mélyen hallgatni,

annak a család elővezetését rendelheti el! Ha a határnapot hibáján kívül mulasztotta el,

a határnaptól számított 8 napon belül részvét, rajongói vagy kárörvendő levél postázására kötelezzük.

Ha az idézett éhen marad elviszik az összeesküvők szerencséjét.

Ezt a kockázatot mi nem vállalván (név) utasítjuk (idő, hely) feltálalt étkek maradéktalan elfogyasztására!

2012. ápr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as és 4-es vagyok :-) , itt a koszorúslányos:

(név) és (név) esküvőre készül,

és koszorúslány kell menyasszonyi részről.

E szép tisztséget teneked szánjuk,

s most e kérésünket felhozni kívánjuk.

Ne mondjál nemet, s mi érte jótállunk,

hogy mulatságnak nem lesz híjja nálunk,

Reméljük, kérésünk nem fogod megvetni,

amit mi szívesen fogunk megköszönni.

2012. ápr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as,4-es,5-ös vagyok :-)

Eljött végre a Nagy Nap (név) és (név) házastársakká válnak Kinyílik előttük a Boldogság Kapuja Kérdésük pedig az: Lennél-e a menyasszony/vőlegény tanúja?

2012. ápr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm! olvastam vhol egy versikét, tök egyszerű volt, vmi ilyesmi véggel: kérlek légy a koszorúslányom! meg kérlek légy a menyasszony tanuja. persze, most nincsenek sehol :)))) ha nem is lesznek, bevetem a tieidet! :) köszi mégegyszer!
2012. ápr. 24. 07:42
 8/13 A kérdező kommentje:
óóóó!! ez a tanuké! igen, igen, köszönöm! jajj de hálás vagyok, köszi köszi köszi
2012. ápr. 24. 07:43
 9/13 A kérdező kommentje:
a koszorúslányosat is átfogalmaztam kicsit, így megvan mindkettő! tényleg nagyon sokat segítettél, köszönöm!
2012. ápr. 24. 07:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Örülök neki, nagyon sok boldogságot Nektek! :)
2012. ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!