Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Anyósom második esküvőjére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósom második esküvőjére mit illik ajándékozni? Kell egyáltalán ajándékot vinni, vagy ilyenkor hogy működik?

Figyelt kérdés
Ő 42 éves,én 21 vagyok..
2012. ápr. 24. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
ajándékot sztem mindenképp illik, ha más nem egy szimbólikusat.
2012. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Illik. Ha lagzi lesz, vagy ebédre-vacsorára meghívnak, akkor pedig főleg.

Jó ötlet lehet pl. egy utazásra befizetni. Ilyen korban már biztosan megvan mindenük, amit egy korai házasságra szoktak ajándékozni.

2012. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg,mire van szükségük.Ha normális,akkor nem mond extra értéket képviselő,magas pénzösszegbe kerülő dolgot, mint pl. színes LCD TV, mikrohullámú sütő, konyhai turmixgép, gáztűzhely, villanytűzhely,konyhaszekrény stb.


Ha meg túl nagy értéket képviselő dolgot mond,akkor egyszerűen megmondod neki, hogy döntse el, mi legyen: borítékot adsz neki az esküvő után, vagy előre odaadod a pénzt, és az esküvő után téged is,meg a násznépet is együtt "lepi meg" azzal, hogy bemutatja pár szó kíséretében, hogy na ezt,ezeket vettem abból a pénzből,amit adtatok.(Ilyesmit nem illik pelenkára meg napi használati cikkekre költeni)

2012. ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
a nászéjszakára való tekintettel viagrát
2012. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!