Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ajándékot illik vinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot illik vinni idős hzasulandóknak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire idősek?

Igényes kicsit drágább dísztárgyak.

2011. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miután úgy gondolom, mindenük meg van, kérdezd meg őket, hogy minek örülnének?
2011. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Használati tárgyuk valószínűleg már mindenféle van, porfogókat meg én nem szeretek adni, felesleges pénzkidobásnak tartom.

Vihetnél nekik valamit, ami szabadidős tevékenységhez kapcsolódik, és amit mindketten tudnak használni.

Egyáltalán milyen korban vannak? Kaphatnának lemezlejátszót lemezekkel, biliárdasztalt:), faragott sakkot, könyvutalványt, dvd-lejátszót filmekkel, kerti grillezőt, akármit, ami kellemes időtöltés számukra, és még nincs olyanjuk.

2011. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha elég kreatív vagy,valami saját készítésű ajándékot,én pl. csináltam már keresztszemes képet esküvőre dátummal,monogrammal;gyertyát esküvős mintájú szalvétával díszítve(igaz ezt a sajátomra,de a vendégek hazavitték,annyira tetszett nekik:)).Vagy vihetsz egy szép fotóalbumot,esetleg jópofa menyasszony-vőlegény plüssöket lehet kapni,és attól,hogy idősebbek,még lehetnek bohókásak.
2011. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz olyan versikével ne készülj amiben szerepel az "éljen az ijfú pár!" kifejezés.
2011. márc. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszokat. 70 evesek es mar 50 eve osszehazasodtak.:) Mindenuk megvan es en nem vagyok se tul kreativ, se nagyon ugyes.:(
2011. márc. 15. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már házasok még jobb:)Próbálj szerezni róluk készült fotókat,és készíts belőle montázst,vagy fotokönyvet,ahhz még túl nagy kézügyesség sem kell.
2011. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!