Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy lehet valaki ennyire bunkó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire bunkó?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm. 22 éves srác és van egy babájuk. Nemrég össze is házasodtak. Erre valami ismerőse odaírja az esküvői képekhez h úgyis elválnak pár év múlva mert h túl fiatalok.

Joh legyen meg a véleménye de ezt muszály ilyen bunkó módon a fiatal pár tudtára adni?


2012. ápr. 24. 18:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen emberek.

Ez az internet egyik sötét oldala. Mindenki bátrabb, mint szemtől szembe. Nem kell vele foglalkozni.

2012. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

sajnos itt a gyakorin is annyi bunkó ember van. Nem tudom h valóban ilyenek, vagy csak a neten vezetik le a feszültséget?

egyébként lehet h poénnak szánta, bár annak rendkívül közönséges és béna...

2012. ápr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem poénnak szánta az biztos mert utána h mondták h mégis miből gondolja, elkezdte részletezni h mert fiatalok meg a gyerek is korán jött és az ilyennek mindíg válás a vége.
2012. ápr. 24. 18:54
 4/26 anonim ***** válasza:
60%
AZ hogy ki válik el és ki nem azt itt a földön nem tudhatjuk. Az esküvők az égben köttetnek. Hogy ez mit jelent, ezt olyan sokára értettem csak meg.
2012. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%
Szimplán bunkó volt. De azt kell, hogy mondjam igaza van a válással kapcsolatban.
2012. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Sosem lehet tudni. És én azért nem egy ismerősöm esküvői képeinél taglalnám ezt.
2012. ápr. 24. 19:17
 7/26 anonim ***** válasza:
51%
Én is azt írtam, hogy bunkó volt. De igaza van, ezen nincs mit vitatkozni.
2012. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
Hát őszinte volt, ami sokszor bunkónak hat, ez van. Hidd el, nagyon sok ember gondol ugyanerre, csak nem mondja ki.
2012. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bunkóság! Nekünk van egy ismerősünk, nagyon nagyon picike súllyal született a babájuk. Sokáig kórházban volt, mert sajnos veszélyben volt a pici élete. Tettek fel képeket a piciről, erre valaki írta nekik, hogy "jaj szegény, reméljük megmarad". Ekkora egy tirpák embert!!!!
2012. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem őszinte volt hanem okoskodott egy sort. Am meg senki nem tudhatja h igaza van-e mert sztem meg sosem lehet tudni h kivel mi lesz. Azok is elválhatnak akik 40 évesen házasodnak és azok is együtt maradhatnak akik meg 20 évesen. És még ha igaza is van és "őszinte" akkor sem értem h miért kell belerondítani más boldogságába pláne nyilvánosan
2012. ápr. 24. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!