Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok nekem ajánlani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem ajánlani debreceni virágüzletet? (menyasszonyi csokrot szeretnék)

Figyelt kérdés
Polgári 2 tanús kis esküvőmre szeretnék csokrot készíttetni. Pár szál rózsát és fréziát gondoltam, nem túl drágán. Tudtok ajánlani egy aránylag olcsó és jó virágüzletet Debrecenben?
2012. ápr. 26. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod, hogy esküvőre lesz, fele annyiba fog kerülni, bárhol is csináltatod.
2012. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom honnan szedi ezt mindenki, hogy fele annyiba kerül, ha nem mondod, hogy esküvőre kell...nekünk is virágboltunk van, de van egy meghatározott ára egy szál virágnak, annyiszor x forint, ahány szálból akarod, plusz a zöld meg a díszítés (amire mi nagyságtól függően 300-500 Ft-ot számolunk) és ennyi! Persze van, akik elszállnak az árakkal...meg kell nézni, mi irreálisan sok. Pl. a plázás, bevásárlóközpontos virágboltok mindent 2x-es áron adnak, mint ami reális lenne.


Kérdező: a frézia szezonja már lement sajnos. Menj be egy virágoshoz, érdeklődj milyen virágok lesznek akkor, amikor neked az esküvőd lesz.

2012. ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy ha simán veszel néhány szál virágot és csokorba kötteted, arra max a zöldet és egy pici díszítést számolnak rá. A menyasszonyi csokorra valahogy mindig kerül olyan "láthatatlan" díszítés is, ami jó sokba kerül...
2012. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én ilyennel életembe nem találkoztam, és nekünk se jutott eszünkbe még ilyen. Pofám leszakadna, ha ilyet megtennénk... Attól, hogy esküvő, ugyanolyan csokor, mint akármelyik...ennyi erővel akkor temetésre koszorúba is számoljak 2x annyit? Hülyeség...na mindegy, sajnos sokan lehúzzák az embert, és nem csak virágboltra gondolok! Sajnálom, hogy ilyen létezik...
2012. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Anya öltönyboltba dolgozik és amikor mennek a vőlegények mindig beszélget velük vagy a párjukkal és ők is mindig azt mondják, hogy ez így van. Ha nem mondják, hogy esküvőre kell sokkal olcsóbb.

Amúgy az egyik hölgy a kassai végén (temetőnél) van valami nagy virágos üzlet, és ő azt mondta, hogy olcsó és nagyon szép.

2012. ápr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Virágos vagyok. A menyasszonyi csokor is ugyanannyi nálunk is, mintha hétköznapi lenne. Mi is kiszámoljuk rendes napi áron!!!
2012. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!