Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ajándékot adnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot adnátok a szülőknek?

Figyelt kérdés

Örömapáknak egy üveg borra gondoltunk a mi fényképünkkel és egy szép idézettel, de az anyukák ajándékával bajba vagyunk. Ha van ötletetek, szívesen fogadom.

Virágot kapnak szülőköszöntéskor, csak valami mást is szeretnénk, emlékként,és köszönet ként.


2012. máj. 7. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk egy szép díszes keretben egy fotó rólatok.

Remélem hasznos volt!

2012. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Westend-ben láttam nagyon klassz 3D-s módszerrel készített műanyag, vagy üveg tömbbe gravírozott fényképet.
2012. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én a párom szüleinek a páromról, magamról anyukámnak csinálok egy lépet, képekeretbe születésünktől kezdve fotókat teszek. szerintem ennek örülni fognak.
2012. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi azt adtuk a szülőknek (még esküvő előtti este), amit 2. irt. 3D-s gravirozás üvegtestbe - nem fényképről csinálták, hanem rólunk. Ráadásul most akció is van, 2 rendelése esetén a második féláron van.

[link]

2012. máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anddzsin válasza:
esetleg: [link]
2012. máj. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, az utolsó nagyon tetszik, de azért még várom az ötleteket!
2012. máj. 16. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!