Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek a habrózsáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a habrózsáról? Felmerült, h az esküvői csokrom abból lenne. Nagyon látszik, hogy nem igazi? Tényleg fele annyiba kerül, mint az igazi virágból készült csokor?

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

nekem nem tetszenek!! nem szeretek "virágokat gyilkolni" de szerintem néha sokkal szebben fest egy nem agyoncicomázott virágcsokor,mint egy ilyen habos-babos valami!!!

és,ahogy elnézegettem az áraikat...szerintem semmivel sem olcsóbbak!!!!

de ez csak az én véleményem! a te esküvöd lesz,nem a miénk :D

2012. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

én írtam, hogy elmondom, hogy kell:


attól függően, mekkorát szeretnél, 15 szál körül kell rózsa, az a szép, tömött, nagyfejű. Ezt nálunk (Pécs) a piacon megkapod 150-200Ft-ért (most), de számoljunk 250el, az a biztos. Szóval, megveszed a 15 szál rózsát. Ez akkor 3750ft. Ha szeretnél köré zöldet, elmész az erdőbe, szedsz borostyánt, ez ki fog lógni lefele a csokrodból.

Díszítheted gyönggyel a rózsafej közepét, de szerintem csak párat, úgy ízléses:

[link]

akár fehér, bordó...stb. gyönggyel. Fogsz pár darab gombostűt, veszel szép, tekla gyöngyöt, vagy nagyobbat (a tekla kb. 100ft/csomag és vagy 100szem tuti van benne; vagy darabosan veszel picit nagyobbat, ilyen-olyan csillogóst, ennek 25-50Ft/db) ezt beleszúrod a rózsák közepébe.


A csokrot úgy tudod szépre összerakni, hogy picit ferdébben fekteted egymásra őket. Fogsz egy szálat, és köré építed a csokrod. Körkörösen, mindig kicsit döntve, és egy leheletnyivel lejjebb, mint az előtte lévőt. Ettől lesz szép kör formája. Ha kész, megkötöd (ha szeretnél köré zöldet, akkor is, csak valami zöld szalggal, hogy ne látsszon)


Ha szeretnél mellé zöldet, akkor fogod a pl. borostyánt

Ha úgy szeretnéd, hogy kilógjon belőle lefelé:

félbehajtod a borostyánt (érdemes szép hosszú szálakat szedni), felül hagysz 10cmt, és odateszed a csokor mellé. Ilyen technikával körberakod a csokrod.

Ha úgy szeretnéd, hogy felfelé álljon, majd lógjon lefelé:

a borostyán aljáról leszeded a leveleit, fejtetőn megfogod a csokrod és hozzáfogod a csokorhoz úgy, hogy a levelei is lefelé lógjanak (így az egész csokor fejtetőn van). Ezt ismétled attól függően, mennyi zöldet szeretnél bele. Csinálhatod úgy is, hogy csak 3-4 szál lóg, vagy csak az egyik oldaláról lóg, ahogy tetszik. A csokor még mindig fejjel lefelé van, lefelé lógnak a zöldek


Ha kész vagy, zöld szalaggal rögzíted a zöldet


Ha készen vagy (akár tettél bele zöldet, akár nem), fogsz egy vastag szatén szalagot (fehéret, vagy amilyen passzol a dekorhoz) és körbetekered vele ott, ahol előtte zölddel kötötted. Tekerheted tovább lejjebb is, ha az a fajta tetszik. A végét visszahajtod, majd fogsz 2-3-4... db gombostűt, aminek gyöngy van a végén (amilyet esetleg a rózsába is böksz) és rögzíted. De fontos, hogy a végét visszahajtsd előtte, így szép lesz, nem fog látszani, hogy hol volt elvágva a szalag.


És ezt maximum 4000Ftból kihoztad :)


Ha nem világos, írj csak, ha esetleg a közelben vagy, segíthetek is!

2012. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha nem az ár a lényeg, hanem a tartósság, nézz szét itt, szerintem ezek gyönyörűek.

[link]

2012. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem ehhez hasonló csokrom lesz selyemvirágokból, az az eladó készíti, akit a linken látsz. Bármilyen csokrot elkészít neked gyorsan, nem is drágán. [link]
2012. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!