Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mesélnél szűk családi körben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnél szűk családi körben megtartott esküvődről?

Figyelt kérdés

Milyen ruhád volt?

Volt csokrod?

Kik voltak a tanúk?

Volt utána ebéd/vacsora? Ha igen mennyibe került?


2012. máj. 14. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz csak 2 hónap múlva lesz, de nagyon szűk körben, csak szülők és testvérek. Igazi menyasszonyi ruhám lesz, abroncsos nagy szoknyás pánt nélküli, fátyollal. Lesz csokrom is (magam csinálom, egyszerű rózsacsokor), tanúnk a tesóm lesz és sógornőm, utána lesz vacsora, a la carte, nem tudom mennyi lesz, attól függ mit kérnek :)
2012. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly nyáron mentem férjhez.

Én egy egyszerű nyári ruhában voltam

Ilyen ruhát vettem

[link]

Csokrom nem volt.

2 tanú volt volt. Az önkormányzat 2 női dolgozóját kértük meg.Elvállalták.

Nem volt ebéd.Az igen kimondása után rohantunk a reptérre. A pénzünket inkább nászútra költöttük.Elmentünk Mexicóba.Megérte..:)

2012. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De jó!
2012. máj. 14. 21:33
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

egyik péntek délután bevonultunk utcai ruhába az anyakönyvvezető elé, két tanú meg mi, és kb 15 perc múlva kivonultunk mint házasok

én haza bicigliztem, a férjem még megivott egy kólát a tanúkkal

jó volt:)

2012. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
jaj bocsi lemaradt, egy fillérbe sem került
2012. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebb mint 1 hónap múlva lesz.Nálunk inkább szűk

baráti:-) 22-en leszünk gyerekekkel együtt.Szülők közül csak a anyukák és a párom nagyija lesz ott a vacsorán+ a barátok.

A ceremóniára többen jönnek.

Fehér ruhám lesz,nem lesz túldíszítve,kevés kék stressz lesz rajta.

Lesz csokrom török szegfű némi orchideával és liliommal fűszerezve.

Barátok lesznek a tanuk.

Lesz vacsora,de lagzi nem.Este 10 körül mindenki hazamegy:-) kb.a vacsora mindennel együtt(jatt+ torta is)200e

Te milyet szeretnél?Milyenre gondoltál?

2012. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,strassz
2012. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekünk nem egész 4 hét múlva lesz. Szűk családdal, barátokat nem hívtunk. Ruha ügyben nem tudok dönteni. Csokrot nem igazán szeretnék. Az én tanúm a nővérem, páromé a főnöke lesz. Mivel délelőtti az esküvő, ebéd lesz utána. Még nem jártunk utána ennek, de a terveink szerint egy jobb étteremben tálakat rendelünk és nem étlapos lesz.
2012. máj. 14. 22:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a legszorosabb rokonság volt, vettem anyagot, anyósom megvarrta. A menyecskeruhát is ő varrta. Kiegészítőket a sógornőm adott, egy hónappal előtte volt az esküvőjük. 10 szál fehér szegfűből csináltunk csokrot. Anyósomnál volt a vacsora, nem volt menyasszonytánc, hajnalban haza mentünk, 2 nap múlva indultunk nászútra a Balaton mellé. A világ legjobb férjét választottam 30 valahány éve:)
2012. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekünk aug.-ban lesz.A gyűrűk a héten érkeznek meg.

Ruhába valami egyszerű fehér ruhát szeretnék,de nem menyasszonyit.

Csokrom lesz.Tanúk, a lány unokatestvérem lesz (öcsém a keresztapa,ezért nem ő lesz)és párom öccse.

Lesz utána olyan késői ebéd,ez igen háznál lesz.Hogy mennyibe fog kerülni az még jó kérdés.Hidegtálakat csináltatunk meg lesz kevés alkohol.Ennyi.Nem lesz lagzi.

2012. máj. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!