Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi idő alatt tanulhatnánk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt tanulhatnánk meg alapszinten táncolni 2012. május 26-i esküvőnkre?

Figyelt kérdés

Van még esélyünk? Nem akarunk profi táncelőadást, csak legalább abban ne hibázzunk, hogy hova tegyük a kezünket, stb...Néhány alaplépés nem ártana. Na meg a gyertyafénykeringő...Ott azért mégiscsak keringőzni kéne.

1 héttel esküvő előtt szabin leszünk. Szerintetek 1 hét alatt megtanulhatunk mondjuk napi 1-1 óra gyakorlással?



#tánc #menyecsketánc #gyertyafénykeringő
2012. máj. 15. 01:15
 1/8 anonim ***** válasza:
A nagyon alapokra szerintem mondjuk két hét elég, de akkor gyakorolni kell és figyelni. Valami összecsapott akárminél a semmi is jobb.
2012. máj. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem egészen értem. Terveztek gyertyafény keringőt,de nem tudtok, nem tanultok keringőzni? Keressetek egy tánctanárt,bár két hét nagyon rövid idő,ha semmi alapot nem tudtok.

Sok boldogságot!!!:)

2012. máj. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Na meg a gyertyafénykeringő..." Tehát TÖBB táncról is szó lenne...? Hát...

Szerintem tanuljátok csak azt a bizonyos gyertyafénykeringőt, egy hét alatt az menni fog!

2012. máj. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Az utolsó héten sem időtök,sem kedvetek nem lesz táncot tanulni.

Addig még van egy hónap. Biztosan van a rokonságban vagy a baráti körben olyan idősebb valaki,aki megtaníthat az alapokra. Esténként,hét végén pedig tudtok gyakorolni. Sem a keringő,sem a tangó nem olyan nehéz,ha az alaplépéseket tudjátok. Nem versenytáncosoknak készültök.

Ha a Gyertyafény keringő nyitótánc,akkor meg kell beszélni a rokonsággal,hogy néhány forgás után mások is csatlakozzanak a tánchoz. Akkor nem fog feltűnni,hogy nem vagytok profik.

Nem kell az egész keringőt egymással táncolnotok. Felénk az a szokás,hogy az ifjú pár csak néhány lépést forog,és hamar lekéri a menyasszonyt a násznagy,a vőlegényt a felesége,és utána a vendégek is.Ha a partner tud táncolni,akkor már nektek is megy.

2012. máj. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
nekünk juni elején lesz.És 2 alkalom vagyis 2 óra alatt megtsnultuk a keringőt.És bénák vagyunk.Ugyh gyorsan keress egy tanárt.sok boldogságot.
2012. máj. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es, egy hónap? Nincs két egész hét addig :D


Összetettebb táncot nem lehet ennyi idő alatt megtanulni, egy egyszerűbb keringőt igen, de a két hét azért kell. Ne az utolsó hétre hagyjátok.

2012. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nyitótánc nemigen lesz, max. ha oda is el tudjuk sütni az éjféli gyertyafénykeringőt.

Amúgy meg sehogyse tudunk táncolni, bár amint elnéztem a legutóbbi esküvőn az ifjú párt, az is elég, ha az ember jól tud össze-vissza ugrálni:)

De azért nem akarok annyira bénázni.


Sajnos nem sok időnk volt tánctanulásra, párom eddig nyelvvizsgára készült, amikor volt egy kis időnk, vidékre rohangáltunk a lagzi helyszínére intézni a dolgokat.

Bár ha nagyon akartuk volna, biztos meg tudtuk volna oldani.

2012. máj. 15. 11:01
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagybátyám azt mondta, 2 óra alatt megtanít engem a hétvégén a gyertyafénykeringőre. Fél óra alatt pedig a csárdásra. Állítása szerint nagyon könnyű dolgom lesz, mert csak a férfipartneremre kell hagyatkoznom, akinek a dolga hogy vezessen:) Nem akartam közbeszólni, hogy a férfipartnerem se tud táncolni. De azt mondja, a páromat is megtanítja 2,5 óra alatt.

Hát én tényleg csak alapszinten akarok megtanulni, hogy legalább azt tudjam, hova kell tenni a kezemet tánc közben, meg ilyenek.

Adott sok jó tanácsot, pl. a tánctanulásra valamelyik báli jellegű ruhámat vegyem fel, hogy szokjam a ruha terjedelmét.

Akárhogy is nézegetem a ruhatáramat, nem nagyon vannak báli ruháim:)))

Lehet hogy felveszem az abroncsot, rá meg valami hosszú szoknyát.

2012. máj. 16. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!