Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nekem lenne egy olyan kérésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ddd03ddd kérdése:

Nekem lenne egy olyan kérésem hozzátok, hogy a testvérem lagzijába várnék vicces, "hülye" ajándékokat, az ún. ajándékbontogatásra! Ehhez olcsó, egyszerű, ütős ötleteket várnék?!

Figyelt kérdés
már van egy olyan ötlet, hogy dobozba pakolunk( méz, cumi, gyertya....) ezen kívül szeretnék még ötleteket! köszii

2012. máj. 22. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Én a balkezesek boltjában vettem hasznos dolgokat. Tök megörült....aztán valahogy egyik sem állt kézre. :D
2012. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Ha a völegény érti a viccet, akkor kényelmes papucsot, külön dobozba csomagolva a jobbat és a balt.

1. válaszoló: a balkezes dolgok nagyon ötletesek!!!

2012. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Vegyél egy elsősegély ládát, és tegyél bele: óvszert, terhességi tesztet tasakos levest, gyertyát, gyufát, tanga bugyit, egy vacsora kettesben utalványt, mézet.

Vagy vegyél egy erotikus társasjátékot,

Vagy tegyetek pénzt egy nagyméretű lyukas tégla lyukaiba, csomagoljátok be szépen, és írjátok rá, hogy: ez legyen a boldogságotok alapköve.

Vagy vegyél egy kis ásót, egy kis kapát, és egy nagyharangot. /ezt készítheted aranyra lefújt cserépből is/. Ezt is csomagold be szépen.

2012. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%

szerintem tapsolj egyet és leesik egy hűtő

az anyukámtól tanultam

2012. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszoló nagyon jókat írt!
2012. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézelődj a bigyóshopon, annyi elmebeteg ajándék van :)

[link]

2012. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!