Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lánybúcsúra szalagot szeretnén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybúcsúra szalagot szeretnénk. Milyen szöveget írassunk a menyasszonyéra ill. a sajátunkra? Feladatokra is adhatnátok pár tippet! A menyasszonyunk fiatal és bevállalós!

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pólót csináltattak, ez a szöveg volt rajta, nagyon tetszett :) - persze ezt szalagra is rá lehet iratni :)


Ez volt az elején: "Szingli többé nem leszek"

Hátulján: "Két hét múlva férjhez megyek"


Feladatok:

- sütnöm kellett 6 db muffint, majd azt árulnom az utcán :D

- férjismeret (10 kérdés a férjemről - előtte megkérdezték őt is-, amire ha nem jól válaszoltam, innom kellett :)

- anyós dicsőítés

- szavak voltak felírva egy papírra és összefüggő mondatok kellett belőle alkotnom, hát ezen nagyon nevettünk, mert kb. úgy nézett ki, mint tegnap az Éden Hotelben a dolog - már ha láttátok :)


Sok játék volt, egyelőre ennyi jutott eszembe, majd írok még, ha a többi is beugrott :)

2012. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


ötletelésnek:D

De ha ti csináljátok a szalagot akkor az övére:

Elkelt, Eladva, Visszaszámlálás...7..6...5...4...3...2...1 esküvő...Még egy hétig menyasszony-ilyeneket láttam már.


Nektek:

Eladó....hmmm ilyet nem is nagyon szoktak.


Feladat szokott lenni valami árulása, ha mondjuk emberek között tartjátok: áruljon sütit, vagy gyűjtsön aláírást.

Tojásfehérjét habbá verni.

2012. máj. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tapintás alapján tárgyakat beazonosítani (természetesen olyanokat, mint fakanál, vibrátor, papucs, számítógépes egér, cipőpucoló, mosópor, banán stb ).


különböző helyzetek kimagyarázása meghatározott szavakkal.

Például: „Miért jó a porcica a szekrény alatt?”Ehhez a következő szavakat kell használnia: konyak, bilincs, szamárpad.


Gyorsasági játékok:

Gombvarrás időre

Zokni párosítás időre

Ingvasalás időre


Úton a buliba is adhattok különböző feladatokat a menyasszonynak, hiszen ez az este arról szól, hogy minél több mókás helyzetbe kerüljön:

Egyedi pólóban végig menni a városon, amin ez áll: „Elkeltem, többé nem leszek szingli” vagy „Ma még szabad vagyok!”, illetve “Férjhez megyek, de még van egy hetem!” A legkedveltebb: “Game over!“


Erre a pólóra pedig legalább húsz pasitól aláírást gyűjteni az este folyamán.

2012. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Toborozzon fiúkat csoportképre, melyen ő a lehető legszokatlanabb pozícióban szerepeljen.
2012. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jutott még egy játék.

Ki kellett sminkelnem magam 1 kézzel, tükör nélkül, úgy hogy a kezemben egy lufit altattam (aki a gyerekünket helyettesítette) :D

2012. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Ha te vagy a szervező, én írtam rendesen programlistát, hogy mikor minek kell lennie, jó csúszás volt, de arra jó volt hogy a buli nem állt le, hogy mikor mit csináljunk. Meg hát az alkohol is elengedhetetlen, de oda kell figyelni, hogy nehogy idő előtt lerészegedjen a banda.

Nálunk még olyan is volt, hogy csináltatott vicces alakú tortát, amit nem láthatott bekötött szemmel vágta fel:D

Minden résztvevőnek kevernie kellett egy koktélt.

hirtelen ennyire emlékszem:D

2012. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
csináltattunk*
2012. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt is vannak nagyon jó ötletek.

2012. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 22. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!