Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez nagy butaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagy butaság lenne?

Figyelt kérdés
A barátom és én össze szeretnénk házasodni.Én 18 éves vagyok,neki viszont már megvan az egzisztenciája.A szüleim a találkozást is ellenzik.Összeházasodjunk titokban?

2012. ápr. 9. 19:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

A döntés a tied. Azért azt leírhattad volna hogy a párod mennyi idős,főleg hogy már megvan az egzisztenciája.

Nem tudom miért,de van egy olyan érzésem,hogy a szüleid a magas korkülönbség miatt vannak így kiakadva.

2012. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
"neki viszont már megvan az egzisztenciája" Ez nagyon magyarázkodásnak tűnik. Igazából nem tudtunk meg rólatok semmit. Az, hogy meg van az egzisztenciája, igazából szerintem is azt jelenti, hogy jóval idősebb. De hogy mivel foglalkoztok, meg hogy hogyan éltek arról nem írsz, így erre a nagyon fontos kérdésre nem tudunk választ adni. Nem is értem miért idegenektől kérdezed, de valószínűleg nem vagy valami biztos a kapcsolatban.
2012. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Ha felvállalnál egy (esetleg egész életre tartó) konfliktust a szüleiddel, gondold át, és tedd, amit jónak látsz.
2012. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Az inkognitó miatt nem szeretném leírni,hány éves és mivel foglalkozik,de legyen elég annyi,hogy valóban sok a szüleim szerint ez a korkülönbség.Én különben még középiskolás vagyok,jövőre érettségizem.
2012. ápr. 9. 19:33
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiatalon nem ugranék bele egyből ebbe.
2012. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
És ha elváltok, és kidob a lakásból/házból,akkor hová mész? A szüleidhez? Gondold át újra, hogy mit adsz fel miért...
2012. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Az "inkognitó miatt" nem hiszem, hogy a kora meg a foglalkozása alapján rájönnénk vagy rá ismernénk, de mindegy. A Te dolgod, hogy mit csinálsz, de ha nem mered még idegeneknek sem leírni a korát, akkor biztos hogy sok a korkülönbség.
2012. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pár évig halasszátok a témát, ha utána is így gondoljátok vágjatok bele!

6 éve vagyok párommal együtt és mind a 6 év alatt tudott újat mutatni magából, ami nem mindig jó volt. (nem megcsalásra gondolok)

2012. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de mi van??????

Inkognitó miatt nem mondod meg,hogy hány éves,és mivel foglalkozik..Miért ha kiírod,hogy 45 éves,és a rendőrségen dolgozik akkor lelepleződik??Na ne már!! Ha kiírod,hogy Kovács Béla akkor sem bukik le,mert senki nem ismeri a párodat.


Na mindegy! Ezek után hiába tanácsolnánk neked,hogy a sok korkülönbség bizony pár év múlva hatalmas hátrány lesz.

Hiába írjuk majd le,hogy amikor te 30 éves fiatal nő leszel,akkor mindenki két dolgot fog rólad elkönyvelni

1. na ez a nő is csak a pénze miatt ment hozzá

2.De kedves nő! Még mindig a papájával él együtt! ÓÓÓÓÓ bocsika,nem tudtam hogy a férje..


Én tuti nem mennék hozzá sem titokban,sem nyíltan egy sokkal idősebb férfihez.

2012. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék hozzá. Én is fiatalon házasodom, 22 évesen, ennek ellenére mondom azt, hogy ne tedd. Egyáltalán mióta vagytok együtt? És ha a szüleid ellenzik a találkozásokat, akkor mennyi időt tudtok együtt tölteni. Gondolom nem sokat, így nem is tudtad még rendesen megismerni őt. Úgyhogy igen, nagy butaság lenne ez a döntés.
2012. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!