Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 1 hónap múlva lesz az esküvőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap múlva lesz az esküvőm.22 hónapos kisfiamtól nagyon tartok hogy fogja bírni. Tapasztalatokat szeretnék, kinek hogy telt gyerekkel a lagzi?

Figyelt kérdés
100 fős esküvő,minden fontos személy jelen lesz szóval senkit sincs pofám felküldeni a lakásunkban este a gyerekkel hogy vigyázzon rá.Gondolkodtam magán bölcsin ami éjszakai ügyeletet is vállal.De nem tudom hogy nyugodt lennék-e hogy a gyerekem vad idegennel van.Az biztos hogy veszünk ki szobát a panzióban és váltva figyeljük de mennyire marad el a zenétől zajtól?
2012. máj. 27. 14:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
22%
állok és bámulok ,hogy itt egy 22 hónapos gyereket 17 év feletti bébiszitterre rá bíznátok, a saját gyermekemet nem bíznám rá!!! kedves hány évesek a nagy szülők?
2012. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
50 és 65 év közöttiek
2012. máj. 27. 15:49
 13/21 anonim ***** válasza:
92%

Nekunk is 1 honap mulva lesz az eskuvonk, es 2 pici gyerekunk van (3 eves es 19 honapos), ugyhogy kicsit aterzem a problemad. Nem lesz ott masik gyerek, akivel el tud jatszani? Amugy ami a mar alvasos idot illeti, a csalad esetleg felvaltva tudna ra vigyazni. Szerintem ez megoldhato. Nalunk mondjuk egy csomo gyerek lesz (kb.30), ugyhogy mi valoszinuleg fogunk csinalni egy alvo szobat, ahova a kidolt gyerkocoket be lehet majd vinni, es lesz felugyelet. Te ismered a gyereked, hogy mennyit bir. A mieink eleg strapabirok, ugyhogy en annyira nem aggodom, mert ha kifulladnak, akkor barmilyen korulmenyek kozott elalszanak es ugy is maradnak jo par orat, meg ha szol a zene akkor is.

Zaroljelben megjegyzem, en gondolkodtam az eskuvoi ebeden egy delutani light-os partyval, pont a gyerekek miatt.

Szerintem ne aggodj. 10 percet minden kozeli barat es csaladtag be tud vallalni, igy kihuzhattok 2-3 orat. :o)

2012. máj. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%

Azért elképesztő egyesek milyen hisztit levágnak.

Mégis miért ne vigyázhatna egy 22 hónapos gyerekre egy hivatásos bébiszitter vagy egy magánbölcsöde?

Másrészről, aki írta ezt a testvér dolgot..épp ezért utálják meg a testvérek egymást, mert rájuk van sózva a kicsi. Rengeteg ilyet végignéztem, és vannak, akik a mai napig nincsenek jóban.


Ezért vannak ezek az intézmények, hogy éljünk vele.

2012. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%

Szia.Ha jól olvastam,akkor lesz külön szoba.Én vennék egy bébiőrt(akár használtan),jól felhangosítva állhat az asztalon v. a nagyszülőknél is lehet,ha nem táncolnak,de akár lehet a recepción is,ott ált. mindig van valaki,és biztos szólnának ha baj van.Amúgy meg sztem jó ötlet egy szomszéd lány,aki akár ott is aludhat vele 1 szobában,a vacsiból meg gondolom úgy is marad,ekkora esküvőnél.

Amúgy pedig nem a kor számít,hanem az érettség,és hogy megbízz benne,a lányra pedig hallgasson a gyerek.

2012. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egy bébiszitter nagyon kézenfekvő lenne, így az esküvőn/lakodalmon is ott lehet a gyerek, amíg ki nem dől. Aztán a bébicsősz elviszi lefektetni és vigyáz rá. Keressetek olyat, akit le lehet csekkolni (korábbi munkahelyek telszámai) és gond egy szál se. 25N
2012. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
22%
milyen "hiszti" akinek van gyermeke az tudja ,hogy ilyen nagy bulikon milyen nyűgös tud lenni egy kicsi gyerek azt egy idegen nem nyugtatja meg, ha már alszik akkor mind egy ki vigyáz rá ! Nagyszülőkkel beszéld meg!!!!
2012. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%

Ja, mert nyilván, aki úgy gondolja, hogy bébiszitter is tud rá vigyázni, annak már nem lehet gyereke.


Nem tudom miért ilyen bizalmatlan mindenki, ha éjszakai bölcsibe megy a gyerek, akkor ott szépen eljátszik estefelé, éjjel meg alszik, nem feltétlenül kell elvinni az esküvőre.

Engem anno vittek anyuék, és én nem hisztiztem. Nálunk sem hisztizett egyik gyerek sem, akit vittünk, amelyik hisztis volt, azt meg nem vittük.


Az meg a pofátlanság netovábbja lenne, ha a nagymama gyerekcsősz lenne a saját gyermeke esküvőjén.

2012. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

A bébiőr dolog nekem is eszembejutott, de egy baj van vele. Ha hangos a zene, és behallatszik a szobába, akkor folyamatosan jelezni fog. (Tapasztalat).

Szerintem az éjszakai bölcsi felejtős. Vadidegen környezet a gyereknek. Még napközben is ideges lenne a gyerek, hát még este! A szülei nélkül. Én biztos egész este azon agyalnék, hogy mit csinál a gyerek. Továbbra is azt mondom, hogy ha kidőlt a gyerek, akkor a közeli barátok és a család felváltva tud vigyázni a picire. Mikor kezdődik a a ceremónia, és meddig tervezitek a lagzit? Próbáljátok meg a délutáni alvást minél jobban kitolni, hogy aludjon, amíg csak lehet, így talán egy picit tovább bírja. Nekem amúgy az a tapasztalatom, hogy a kicsit is felvillanyozódnak egy buli során, de persze minden gyerek más. Ha pedig van bébiszitteretek, akkor vigyétek magatokkal az esküvőre.

2012. máj. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Istenem Képzelet! Nem azt mondtam hogy az első vadidegen lepukkant emberre bízza rá a gyerekét. Hanem valakire aki ott lakik a szomszédságában és megbízható! Így a gyerek otthon lehet a szokásos környezetében egy felelősségteljes felnőttel. Nem lesz neki semmi baja. Egy kicsit eljátszanak, megeteti, olvas neki aztán ágyba teszi aludni. Reggelre meg haza érnek a szülők is és megy minden mintha mi sem törtét volna.
2012. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!