Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy álltok a szexel? Vagytok...

Hogy álltok a szexel? Vagytok itt olyanok, akik csak nagyon ritkán, vagy egyártalán nem szexeltek a 9 hónap folyamán? Ki lehet bírni?

Figyelt kérdés

Én most vagyok 29hetes+3napos kismama. A terhességem 12.hetéig nem lehettünk együtt, minimális barnázás miatt. Azóta kb 5x6x voltunk együtt. De kb 24.hét óta egyártalán nem. Férjem nem piszkál vele, megérti, és mivel 2.baba, tudjuk, nincs sok hátra, és majd bepótoljuk. Mindent a piciért. Neki soxor okozok örömöt, de én magam teljesen megfosztottam az orgazmustól is. Valamiért félek. Lehet h bután hangzik, de már szeretnék túllenni a terhességen. Szép állapot, de a férjem is hiányzik. Viszont nem akarok kockáztatni. Úgysem tudnék ellazulni. Folyton csak paráznék.

Egyébként nincs nyitva a méhszájam, doki szerint minden oké. De mégsem merem.

Ti hogy vagytok ezzel? Van aki ugyanígy gondolkozik?


2009. jún. 22. 11:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan igy vagyok vele.Talán 3x vagy 4x voltunk együtt.Most vagyok 36 hetes,de már alig várom hogy leteljen ez a kis idő utána meg a 6 hét.Mert az a pár alkalom azért nem olyan volt mint terhesség előtt,főleg hogy előtte nagyon aktivak voltunk.Ugyhogy megértelek teljesen.
2009. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi ugyanígy vagyunk.Most tényleg első a baba.Nekem is nagyon hiányzik már.Szerintem ezt a pár hetet már fejen állva is kibírjuk.Szerintem amúgy nagy gondot maga az orgazmus nem okozhat,hisz van akit álmában ér,ki sem tudja védeni.

Mindenesetre már én is nagyon várom a Picúrt.


34hetes km

2009. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ugyanígy gondolkodtam, hiába hallottam az ellenkező álláspontokat mindenhonnan, nem tudtak megnyugtatni. Egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor voltunk együtt. Kibírtuk.:)
2009. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi még annyiszor sem voltunk együtt mint ti :( És ráadásul el sem tiltott az orvos, csak valahogy nem megy, nem merjük, és nem is tudjuk megmagyarázni, h miért nem. Igaz, h már hiányzik, de ez van, attól félünk, (és tudom h hülyeség) h nehogy egy boldog óra miatt meginduljon valami, aminek rossz vége lesz és így nem merünk kockáztatni. Irigylem a bátor párokat és nekik van igazuk, tudjuk mi is h ez így nem normális, de ez van.

Üdv.: 28 hetes pocis

2009. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hát lányok...érdekes ...eddig azt hittem mi a párommal vagyunk csak ilyen bátortalanok.

Nekünk is nagyon intenzív szexuális életünk volt, És az első terhességem alatt sokkal többet voltunk együtt. Kislányom születése után újra minden visszaállt. De most a kisfiamat valahogy jobban féletem. Nehezen jött össze, és tényleg nem akarom h egy boldog óra mindent tönkretegyen. Férjemen látom soxor h már nagyon szeretné, de megért. Csak félek, nehogy ne bírja ki. Én kibírom, az tuti. De ő?....csak férfiből van....

2009. jún. 22. 12:25
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi az elejétől fogva elvagyunk tiltva a szextől.Néha hiányzik, de néha nem.A párom azt mondta,hogyha nekem nem lehet jó akkor neki se legyen.Így marad az összebújás.De megéri,és ki lehet bírni.Mi az első babát várjuk.

Boldog babavárást.

32 hetes

2009. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Elsö válaszoló vagyok.Mi is azért félünk,mert első baba ráadásul 3 év után jött össze.De mi ugy vagyunk a párommal,hogy mi az a pár hónap amikor(jobb esetben)utána ott egy egész élet.Csak pozitivan:)
2009. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én benne lennék, de apa nem mer semmit kezdeni velem. Meg is beszéltük, és megpróbálom elfogadni és nem azon parázni, hogy miért nem kíván engem.

Mi kb 25 hetesig voltunk együtt, azóta nem. De már nagyon várjuk a következőt.

40+4 (lehet, mégis csak most kellene, hogy végre beinduljon?)

2009. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én a 6. hétben vagyok még csak, de nem merem. Ez előtt volt egy missed ab.om, így még több para van bennem. Szerencsére a párom sem erőlteti. A szomszédaink, viszont szinte az utolsó napig csinálták, minden este 9-kor, az egész lakásban lehet hallani, panelban lakunk, nem tudom őket hogy nem zavarja és miért gondolják úgy, hogy nem hallatszik át, aztán most újra halljuk.

Én is gondolkoztam már ezen, hogy mi lesz így, most azért nem mert az elején vagyunk, később meg másért?

2009. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ki fogja bírni a férjed ha ki akarja bírni, gondolj csak bele: nem volt mindig nője mióta "ivarérett", pár hónapot már sokszor kibírtak ! Ne aggódj ezen, főleg ha megértő és nem "hisztizik" miatta:)

18 hetes

2009. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!