Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Templomban illik olyan menyass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Templomban illik olyan menyasszonyi ruhát viselni amelyikből kinn van a vállam? Az eggyik ismerösöm szerint a papok ezt nem szeretik.

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 12:57
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
38%

Az illik a hazugság sznob verziója. :D

Szűrd le a lényeget ;)

2012. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
45%
NA ez meg a másik:)
2012. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
53%
nem lehet fátyol vagy stóla/bolero nélkül. még bemenni sem illik,hát még esküdni. döntsd el mi a fontosabb
2012. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk a pap kérte, hogy a vállamat majd takarjuk el egy stólával, és ugyanez igaz a koszorúslányokra is.

Pedig fiatal, marha jó fej pap, de vannak templomi szabályok is, amiket illik betartani. Persze van aki letojja, láttam olyan esküvőt, de én direkt megkérdeztem a szertartás előtt a papot, hogy náluk hogy szokás, és egyből bólogatott, hogy valóban nem illik fedetlen vállal bemenni a templomba.

2012. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és ne felejtsük, hogy az "illikeket" meg a szabályokat ember alkotta, nem Isten.

Kérdés, hogy kinek melyik szempont a fontosabb.

2012. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk sem illet fedetlen vállakkal, már-már mellekkel (!!!) bemenni a templomba. Erre meg is kért minket a pap. Természetesen, kaptam bolerót a kölcsönzőbe a ruhámhoz.


Mikor ment be a násznép a templomba, akkor a pap a vőféllyel együtt az ajtóban állt és kedvesen kérte a násznép tagjait, hogy "öltözzenek" fel arra a 20-30 percre, amíg bent tartózkodunk.

Jó pár hölgyet nem engedett be a pap, pedig halál laza egy emberke volt. Ő megmondta, hogy ez isten háza és így (fedetlenül) nincs keresnivalója bent senkinek.

2012. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
74%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__2..

Mint ebből a kérdésből is kiderül, sokan leszarják az illemet meg hasonlókat uh már meg sem lepödöm h te nem vagy képes a szertartás alatt egy bolerót v valamit felkapni magadra

2012. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
92%
aki kapott egy alapvető egyházi nevelést, hisz Istenben, jár esetleg időnként templomba, az tisztában van a templomi etikettel. aki meg nem, az ne akarjon templomi esküvőt.
2012. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
91%

tőlem akár egy szál tangában is kimondhatod az igent - csak akkor ne a templomban akard, hanem a bordélyban esküdj, ahová az a viselet illik


annyira utálom, amikor emberek csak azért házasodnak templomban, mert az olyan széééép...

2012. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
29%
Nem is tudtam hogy van ilyen szabály...:D Örüljön a pap,hogy egyáltalán még van aki össze akar házasodni manapság.
2012. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!