Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Templomban illik olyan menyass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Templomban illik olyan menyasszonyi ruhát viselni amelyikből kinn van a vállam? Az eggyik ismerösöm szerint a papok ezt nem szeretik.

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 12:57
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
25%
Csak azt mondja nekem valaki, mi undorító, borzasztó kegyetlen, visszataszító van egy női hátban, vállban?
2012. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
49%
Te még mindíg nem érted????? Nem undorító vagy ilyesmi csak illetlen. Mint (ahogy írtuk is) temetésre a mini szoknya. Innenstől csak rajta múlik h mennyi tisztelet van benne.
2012. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
79%

tehát a gyengébbek kedvéért. a fedetlen váll azt jelenti, hogy nincs rajta semmi. pánt nélküli ruha, pl ilyen: [link]

önmagában. ahogy a képen látod. ha rálóg a fátylad, a bármid, az már nem fedetlen! 1 csipkeboleró sem télikabát, mégis elég, csak ne legyen fedetlen! ennél egyszerűbben már tényleg nem tudom leírni.

2012. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 Napéjegyenlőség ***** válasza:
50%

Nem Isten találta ki az "illő" meg "illetlen" szavakat. Ő mindenkit szeret olyannak, amilyen. Ha szabad emberekkel vagy körülvéve, akkor ők így is, úgy is szépnek fognak látni, ha idiótákkal.. őket le kell szarni.

Ha van már papotok, kérdezd meg őt, hogy ebben neki mi a véleménye. "Összeadsz minket így is, vagy menjünk át a másik templomba?" :D Vagy kérdezd meg Istent, és tedd azt, ami jól esik.

2012. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 lizzi77 ***** válasza:
64%

nézd ezt meg, szerintem gyönyörű a csipkés lent-

[link]

2012. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 lizzi77 ***** válasza:
50%
2012. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 lizzi77 ***** válasza:
83%
ez olyan van is-nincs is boleró,valahol a középút.
2012. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
50%
Csak színben épp nem passzol a ruhához.. amúgy tényleg szép, tetszik!
2012. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
12%

[link]


itt az oldal alján, de végig mindegyik oldalon csodálatos darabok vannak szerintem, amiket a szertartás alatt felvehetsz! Persze ruhától függ, hogy melyik illene a tiédhez. (más kérdés hogy én nem foglalkoznék a mi illik és mi nem kérdéssel, ha nem passzolna a ruhámhoz semmi, akkor nem vennék fel)

2012. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

Én, én, én, én.

A Te napod, a Te esküvőd, a Te szertartásod, a Te pénzedből, Neked, Érted, nem létezik más, nem kell mással foglalkoznod, csak Magaddal, a világmindenség közepével, aki nem Te vagy arra egy csepp figyelmet ne fordíts! Nem érdemli meg!!!

2012. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!