Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit fizettetek az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit fizettetek az esküvő fotózásáért?

Figyelt kérdés

van egy fotós, akinek nagyon-nagyon tetszenek a képei, a készülődéstől kezdve hajnal 2ig, e-sessionnal, kreatív fotókkal együtt 120.E Ft-ért vállalná a fotózást.


Szerintetek megéri kinyomorgatni ezt az összeget a büdzséből?

Én nagyon szeretném, párom szerit drága, de ha szeretném, legyen, mert amúgy neki is tetszik... de nem tudom, drága-e...???


[link]


2012. máj. 29. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is baromi drága. Az nem megoldás h nem marad végig csak a szertartás meg egy pár kép erejéig és aztán a lagzin fotóz valami rokon, v nem tom. Úgy biztos olcsóbb valamennyivel. A lényeg meg úgy sem a lagzi
2012. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

igen, így is lehet, a kreatív fot. 60.000 lenne. de akkor meg a szertartáson milyen fotók lesznek..??


nem tudom... én is drágának érzem, de annyira megfogtak a képei... :(


amúgy semmi fellengzős nem lesz, ami drága lenne, összesen 700ból meglesz a 120 fős esküvő...

2012. máj. 29. 16:05
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondom kérdezz rá arra h a szertartás+ pár kép utána, mennyibe kerülne? Azért csak nem kér el 120at. Vagy csak tárgyald át vele h hogy lehet belőle lecsípni és a neked legjobb megoldásban megegyeztek. De ha belefér a 120 is akkor ahogy érzed. Én ennyit nem fizetnék. Az előkőszületekről sztem felesleges fotó, a lagzin meg tud fotózni egy ismerős is aki kicsit jobban ért hozzá.
2012. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos ez reális ár, nekünk is hasonló lesz, még picit több is :( majd belehalok ezt kifizetni, de tényleg mások az igazi profi fotók szerintem. A fotóson kívül csak a gyűrűn nem spórolunk, minden más nagyon minimális lesz.
2012. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

hát, ha a kreatív 60 ahhoz jönne akkor még a ceremónia, az gondolom lenne olyan 80... akkor meg az a negyven már "mindegy", ebből a szempontból


a 120.ban benne van:

e-session

készülődés

kreatív fot.

kikérő

polgári (templomi nem lesz)

vacsi menyecsketánc (hajnali 2ig)


- Az ár tartalmaz még két darab DVD-t, egyedi fotóminőségű borítóval, nyomtatott felületű lemezzel és rajtuk a képekkel

- Várhatóan 800-1500 db fotó készül majd, amiből 200-400 db feldolgozásra kerül - ez a nem szimpatikus: csak a megdolgozott 2-400 képet kapjuk meg, a nyerseket nem...

- webes slideshow

2012. máj. 29. 16:14
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem drága ahhoz képest hogy mit ad érte.

Én a helyedben őt választanám.

Minekünk is a fényképész a legdrágább,de erre érdemes egy kicsivel többet áldozni.

2012. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyi mindenért teljesen reális a 120. Bár én a feléről hajlandó lennék lemondani. Amúgy sem lesz nagy esküvőm uh beérném a szertartásról készült képekkel meg pár kreatívval.
2012. máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy fotós barátunk fog képeket készíteni a templomi szertartás alatt + kreatív fotózás utána. A lagzin pedig a barátok fognak fényképezni, ahogy szeretnének, ott már - számunkra -nem fontosak a profi képek.
2012. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ennyibe kerül majd a fotós, de nincs benne ennyi szolgáltatás. Bár maga a fotós profi, de ennél amit linkeltél nem jobb, szóval nálunk még mindig jobban járnátok... :D

szerintem egyébként ha tényleg tetszenek a képek és ki tudjátok fizetni akkor inkább válasszátok őt, nehogy utána bánjátok :)

2012. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

50 ezer forintot fizettünk (vidéken), az egyéni fotózásért, a templomi, polgári szertartásért, illetve utána a családtagokkal, ismerősökkel , barátokkal fotózkodtunk.


A kikérőn, illetve a lagzin a rokonok fényképeztet, videóztak. Nagyon jó képek lettek ott is.

Nálunk nagyon meg kellett nézni, hogy mire mennyit költünk. Nem volt nagy esküvőnk, a lagzin 40-en voltunk, a szertartásokon 60-an.

2012. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!