Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő! WebWedding netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő! WebWedding netes esküvői ruhákról vélemény és tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon megtaláltam álmaim ruháját, de nem tudom merjek-e töllük vásárolni. Pedig lassan döntenem kell mert sürget az idő!
2009. jún. 30. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem a menyasszonyi ruhát ne rendeld, csak akkor, ha biztosan tudod, hogy jól áll! Nagyon sok esetben a kinézett ruha egyáltalán nem úgy áll, ahogy szeretnénk, teljesen lehangoló látványt nyújt rajtunk.

Ezért azt javaslom, hogy próbálj fel több stílust, hogy tudd mi áll jól!

Amúgy a kérdésedre válaszolva én nem ismerem a WebWeddinget, de az esküvőmre biztos nem rendelnék ruhát. (Igaz, már túl vagyok rajta.:D)

Sok Boldogságot!

2009. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy melyiket szeretnéd?
2009. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Háát többet is megnéztem és bevallom nekem a királylányos tül-csipke ruhák tetszenek hatalmas abroncscsal. Bár igazad van előbb próbálni kell és hát a lánykérés még csak most volt és még próbálni nem voltam!
2009. jún. 30. 15:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A menyasszonyi ruha pont az, amit mindenképpen próbálni kell. Annak tökéletesen kell állnia rajtad, s az nem az a kategória, hogy majd beveszem vagy felhajtom.

Javaslom, szalonokban is nézz körül. Legfeljebb nyomtasd ki, hogy milyet szeretnél, és célirányosan tudsz - hasonlót vagy pont olyat - keresni.


Üdv!

2009. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia próbáld meg ezen az oldalon

[link]

itt a te tetszésedre varrnak ruhákat. Nekem is előbb ezt tanácsolták.

2009. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gratula a lánykéréshez! :)

Nekem is nagy abroncsos ruhám volt, olyan habos-babos királylányos. :) De én sem ezt szerettem volna, hanem egy másikat, de mikor felpróbáltam, olyan hülyén állt, hogy azonnal levetettem. :P

Próbáltam vagy össz-vissz 30at, és egy olyan ruha mellett döntöttem, ami képen nem is tetszett, de rajtam úgy állt, ahogy kellett. :)

Mindenképp próbálgasd a ruhákat, az nem kerül semmibe, és abból már látni fogod mi áll jól Neked, melyikben leszel a leggyönyörűbb. Hisz azon a napon, Te leszel a figyelem központjában, mindenki Rád lesz kiváncsi!!!! :)

Még egyszer sok boldogságot, és ha bármiben segítség kell, írj nyugodtan privit (meghívók, ültetők, csokor stb)

(első voltam)

2009. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!