Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmenjek a lánybúcsúra? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek a lánybúcsúra? Mit csináljak, ha olyan feladat lesz, amit én nem szeretnék megcsinálni?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el dolgozni életem első munkahelyén. Mivel nyáron többen is házasodunk, így összevont munkahelyi lánybúcsú lesz. Az előzetes hírekből kiderült, hogy lesznek "vicces" feladatok. Az én privát lánybúcsúmon direkt megkértem a barátnőimet, hogy ne legyen, mert ki nem állhatom, ha hülyét kell csinálni magamból, és amúgy is messze áll tőlem ez az egyenpólós petrezselyemárulós dolog. Viszont ez pont ilyen lesz. Nem szívesen megyek el, de elég hülyén venné ki magát, ha nem mennék. A cég kifizet mindent, főnökök is lesznek. Nem tudom mit tegyek. Nem tenne a jót a még ki sem alakult munkahelyi kapcsolataimnak, ha az első céges bulit máris lemondanám, amit részben nekem szerveznek. Arra gondoltam, hogy elmegyek, de ha olyasmi lesz, ami az én értékrendembe nem fér bele, akkor simán megmondom, hogy nem csinálom. De nem tudom, hogy ehhez mit fognak szólni.
2012. jún. 3. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Pár pohár koktél és ellazulsz.:>
2012. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Ne tégy olyant,ami az értékrendedbe nem fér bele. Ha nem tetszik nekik,akkor sem.

Vagy előre mondd meg,hogy te ilyeneket nem akarsz.

2012. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Azt mondod,hogy nem,és kész
2012. jún. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Jelentsd ki hogy alacsony színvonalú vicces dolgokra nem vagy kapható. Akkor még előre tudnak változtatni a dolgon.
2012. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Még annyit, hogy mit jelent az egyenpólos petrezselyemárulós dolog?
2012. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Mond azt, hogy akkor mentek nyaralni, vagy hazudd, hogy beteg vagy, mert semmiképpen nem tudsz jól kijönni a szituációból.
2012. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Megértelek, én is viszolygok az ilyesmitől. :S

Nem tehetsz mást, mint, hogy megmondod, hogy te így nem tudod jól érezni magad, és kéred, hogy neked ne találjanak ki ilyesmit. Remélhetőleg megértik.

2012. jún. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem mondd meg nekik az igazat, amit gondolsz.

Azért próbáld meg élvezni a leánybúcsút, de semmi olyat ne csinálj, amihez nagyon nincs kedved.

2012. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%
VIDD MAGADDAL A PÁRODAT IS !!!
2012. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!