Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A barátom esküvőjére megyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom esküvőjére megyünk a barátnőmmel ( 3/4 éve járunk) de ő nem akar semennyi pénzt beleadni a nászajándékba vagy a menyasszonytáncba. Szerintetek ez így van rendjén?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 20:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
Persze, ez így van rendjén. Csak akkor maradjon otthon.
2012. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
és azt mondanánk a párnak, hogy közösen adjuk, amit adunk
2012. jún. 4. 20:55
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
menj el massal az eskuvore :D egy haveroddal.
2012. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%
Az még hagyján, hogy a menyasszonytáncba nem akar beleadni, no de a nászajándékba sem? Áld te a részét, ha minden képpen vinni akarod őt.
2012. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%

Egyrészt. Azzal, hogy az emberek pénzt adnak a párnak, kifizetik a saját költségeiket. Persze, persze, ha vissza akarnák kapni a pénzt, akkor ne rendezzenek nagy lagzit, de akkor is ez van. Tehát ha el szeretne menni, akkor adjon bele a nászajándékba. Ha nem szeretne..akkor azt beszéljétek meg.


Másrészt. A szüleinknek közösen szoktunk ajándékot venni a testvéreinkkel, amibe a párjaink is beszállnak. Amikor még a kapcsolat elején voltunk, akkor is azt mondtuk, hogy közösen mindenkitől, miközben a ránk eső részt egy az egyben én fizettem. És nem csináltam belőle problémát, nagyon szívesen kifizettem.


Egyébként én mindenképpen beleadnék, ha ismerem őket, ha nem, de hát mindenki másképp gondolja.


Ha meg ismeri a párt, akkor szerintem eleve bunkóság nem beleadni.

2012. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Most kérdés a barátnőd mennyire ismeri a barátodékat. Mert ha pl. találkzott velük max. 3-szor, hiába a te barátaid, neki attól még idegenek, msot ezt mit szépítsük. Idegeneknek én sem adnék szívesen pénzt.

Meg arról se írtál semmit, hogy tudna-e miből adni. Mert a mai fizetések mellett azért akármi jó barátról van szó, nem egyszerű 10-20 ezret akár így elajándékozni.

2012. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
30%

6. Ha annyira idegennek tartok valakit h nem adok az ajándékába pénzt akkor ez esküvőjére sem akarok elmenni.

Menj el nélküle. Soher pics. Adni azt nem de a buli azért jó lenne. Ennyire önző valakit.

2012. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%
Én másféléve vagyok együtt a barátommal, nyáron esküvőre megyünk. (Családommal együtt, én rokonaim) A szüleim egyszerűen nem is engednék, hogy beszálljon az ajándékba. Ahogy tőlem és a tesómtól sem várják el....
2012. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%

utolsó,azért más,ha a rokonaid "muszáj"esküvőjére mentek,vagy a saját barátaitokéra...

Amúgy,ennyiből nem lehet válaszolni...Mert pl dolgozik a barátnőd,hogy áll anyagilag,ő el akar-e menni egyáltalán az esküvőre,stbstb...

Perzse,első körben azt mondom,h nincs rendjén,mert ha meghívnak valahová,pláne egy esküvőre,akkor azért illik ajándékoznom,DE mondom ezt úgy,h nekem már volt esküvőm,és tudom,h mivel jár ez a párnak...

2012. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagytok nagyon régen együtt, szerintem ez nem olyan gáz, persze attól függ mennyire ismeri a párt. Nálunk a párommal mikor esküvőkre jártunk a kapcsolatunk elején akkor az ő barátainak ő adta az ajándékot az én barátaimnak én. Én így éreztem rendben lévőnek, mert alig ismertük egymás barátait még (1-1,5 éves "korunkig" kb), én se szívesen adtam volna majdnem ismeretleneknek és tőle sem vártam el.
2012. jún. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!