Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti együtt élnétek valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt élnétek valakivel, aki határozottan nem akar feleségül venni, bár már három éves a közös gyerek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 14:36
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
74%

Mi együtt élünk, és bár még csak 2 és fél éves a közös fiunk, eszem ágában sincs elhagyni a párom:)

Nem tervezünk esküvőt, így is boldogok vagyunk:)

2012. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ha egyébként normális társ, apa, szeretjük egymást és minden klappol. Miért hagynám ott emiatt? Lehet rossz tapasztalatai vannak ismerősi körből, vagy egyszerűen nem érdekli.Egy gyerek nagyobb kapocs, mint egy házasság.
2012. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
38%

Te együtt élnél olyannal, aki azért fontolgatja a szakítást, mert fontosabb neki egy papír, mint a közös életetek és a közös gyermeketek?


Őrület, hogy milyen nők vannak!

2012. ápr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
76%

Igen, persze.


Mondjuk ha eddig mindig ígérgette és egyéb problémák is vannak, akkor átgondolnám.

2012. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
95%

Hát így igen.


Azt gondolom, hogy az ilyen dolgokat addig kell átgondolni, amíg nincs gyerek. Onnan, hogy gyereket szülsz neki úgy, hogy nem vett feleségül, teljesen irracionális döntés 3 év múlva ugyanezért a szakítást fontolgatni.


A gyerekvállalás nagyobb horderejű dolog egy kapcsolatban, mint a házasságkötés. Ha neked 3 éve megfelelt házasság nélkül szülni a párodnak, akkor nem értem, most miért merül fel, hogy ez "válóok" lehet.

2012. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, ha amúgy minden klappol, akkor butaság lenne otthagyni például egy alkoholistáért, csak azért mert ő húz gyűrűt az ujjadra, meg felveheted a nevét. Mondjuk szerintem erről a gyerek előtt kellett volna gondolkodni..
2012. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
70%

Most azért akarod otthagyni, amikor együtt éltek, mert nincs papír? Normális vagy? Szerinted kit érdekel ez?

Ha gyerek előtt nem akart elvenni, akkor gondolhattad volna, hogy később sem fog.

Én nem hagynám ott, de nem is szültem volna neki gyereket.

A gyerek felé ugyanolyan joga van, akár együtt éltek, akár külön, csak magaddal és a gyerekkel szúrsz ki, ha kidobod.

2012. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
81%

Ha valakinek csak egy papírt jelent a házasság, akkor sajnálom.

Ez egy társadalmi, családi, jogi ünnepség. Egy szimbólum, az összetartozás szimbóluma. Csak az ember képes így társat választani egy életre.

Az élettársi kapcsolat nekem olyan állatias.

2012. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én eleve nem vállaltam volna olyannal gyereket, aki nem akar soha sem elvenni.


De feltételezve, hogy már meg van a gyerek és eddig is nagyon jól tudtam, hogy nem akar elvenni, és én sem igényelném a "papírt", akkor vele maradnék.

2012. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8-a a válaszod. Ti élettársi kapcsolatban élő csajok, nem érzitek magatokat kihasználva, nem érzitek, h valami hiányzik.Így bármikor leléphet bárki a felelősség elöl.
2012. ápr. 10. 14:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!