Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen vita van közted es a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vita van közted es a parod közt az esküvö szervezesen kivül? Mennyire fajul el!

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk az esküvő szervezés fel sem merült, szóval többnyire hétköznapi apró-cseprő problémák. és sosem fajult el, nem is hagynám, nem tűrném ha egy férfi ordibálna velem, azt meg főként nem hogy esetleg kezet is emeljen rám.
2012. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
pont az esküvőszervezésben nincs semmi vita
2012. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk semmiben nincs vita.
2012. jún. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem szoktunk vitázni. Egy kezemen meg tudom számolni hányszor kaptunk össze a 2 év alatt. Akkor se fajult el, megbeszéltük.
2012. jún. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
csak annyi, hogy mindent elfelejt... :) hiába mutogatok meg magyarázok neki, nagyon nem hatja meg... :S néha igen bosszantó...
2012. jún. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Ő mondja, én mondom a magamét. Aztán mindketten megsértődünk, én elmegyek 10 percre lenyugodni, majd visszamegyek hozzá és nyugodtan megbeszéljük. Nincs kiabálás, hangos szó sosem, egyszer kiabált rám, amikor nagyon gonosz voltam, megérdemeltem, és azonnal bocsánatot kértem.

Esküvőben pedig egyetértünk: ő meg én, meg a két tanú, oszt helló.

2012. jún. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi vita nem volt közöttünk az esküvőszervezésel és azóta sem.

Más a temperamentumunk, én néha azon bosszankodom, amikor túl jó szívű és nem áll ki magáért, de rögtön el is szégyellem magam, hogy tényleg azért vagyok rá mérges, mert annyira jó ember??

Szóval nincs vita.

2012. jún. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Violet Unicorn válasza:
figyelj... altalaban az eskuvo szervezesekor jon ra az ember hogy tenyleg osszeillenek vagy nem.. viszont nem kell megijedni meg lehet oldani a problemakat. Attol fugg hogy megis mirol van szo a vitaban es mennyire van turelmetek es megertesetek egymas kozt es ami a legfontosabb a szeretet. Ha mar oda jut el a kapcsolat hogy mar fizikai bantalmazasok is vannak akkor 80% hogy hazassag utan is igy lesz de ne adj Isten rosszabb is lehet ebbol. Ezert kell par ev amig megismeritek egymast elegge jol es ugy hogy tobb veszekedeseken is tul mentek hogy lassatok mennyire birjatok egymas kozelseget akkor es hogy meddig tart a harag is koztetek. Nem kell elsietni az eskuvot ha igy all a helyzet ha bizonytalan vagy ebben az egeszben. Mert megis komoly dontes... Kivanok minden jot nektek es sok megertest es turelmet.
2012. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!