Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnál egy menüválasztáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál egy menüválasztásos vacsorához?

Figyelt kérdés

Az jutott eszembe, hogy a meghívó mellé mellékelnénk egy kis papírt, amiben ötféle menü közül lehetne választani az esküvői vacsoránkra.

pl.

A - rántott hús, sült krumpli

B - marhapörkölt

C - vegetáriánus

D - pizza

E - grillezett csirkemell salátával


Amikor megyünk meghívni a vendégeinket, akkor elmondanánk, hogy ezek közül lehet választani, és a nagy nap előtt 3 héttel körbetelefonálnám őket, hogy mit választanának ezek közül.


Mit szólnátok egy ilyenhez vendégként?


2012. jún. 11. 09:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
ez igy szokott lenni, és vissza szokás küldeni hányan jönnek és mit kérnek. De azért válasszatok valami más menüsort..pizza? és rántott hús?
2012. jún. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ez csak egy példa volt. Édesapám olyan hagyományos, sokfogásos vacsorát szeretne, ahol van minden, pörkölt, rántott hús, sült hús, töltött káposzta, meg mindenféle.

Szerintem ez teljesen felesleges pénzkidobás, ennyifélét rendelni.

A pizza gyerekeknek jól jönne, akik nem szeretnek nagyon mást. De mondjuk lehetne helyette bolognai is.


A menük felsorolása csak egy példa volt, egyelőre még csak ötletelünk ezen a megoldáson.

2012. jún. 11. 09:59
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
A mi esküvőnkön svédasztalos kínálat volt,mindenki annyit és azt evett amit akart.Nagyon dícsérték a vendégek ezt a megoldást.Honnan tudja szerencsétlen hogy 3 hét múlva mit akar enni vagy h mit kíván..sztem ez így picit gagyi megoldás de ti tudjátok.
2012. jún. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Esküvői vacsin, min. háromféle húst illik felszolgálni. Mondjuk rántott hús, aszalt szilvával töltött pulykamell, natúr szelet, emellé köretek, saláták, gyümölcstál, de a pizzát mellőzném
2012. jún. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Apukádnak igaza van.Kaján ne spóroljatok!mert megszólnak titeket hogy sóherek vagytok.Nekünk is svédasztal volt,és tökéletesen sikerült.
2012. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted egy 100-150 fős lagziban ezt hogyan tudják megoldani a pincérek, hogy mindenkinek más kaját vigyenek? Egymás mellett ülők mind mást, a szemben ülők közül 2 rántott húst, 1 pizzát, 1 vegát, 1 meg pörköltet kér? Nagy összevisszaság lenne belőle, hidd el. Vagy megáll a terem közepén és azt kéri a pincér, hogy kézfeltartással jelezze az a ki rántott húst rendelt? Azok megkapják, utána jöhetnek a pörköltösek, utána a többi?
2012. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
A csirkét minden gyerek megeszi, a pizza és a bolognai sem esküvőre való
2012. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%

nekem tetszik,kevés fővel leszünk,ilyet akarok én is,nem rendelek mindenből 25 adagot csak azért mert majd akkor eldönti mit kiván.


Annyi,hogy mindenből rendelj párral többet,gondolva azokra,akik elkezdenek variálni,vagy a gyerekekre,akik tuti meggondolják magukat.


A pizza egyébként nekem tetszik.

Én amit gondoltam:

-rántott hús,rántott sajt,tört/sült krumpli

-vega kaja (életemben nem ettem,aki ezt kér,az monjd ameg mit enne)

-grillezett hal,sült krumpli

-lesütött csirkemell,sali

-valami gyerekmenü (dinó alakú hambi,nemtudom még)


és levest is többfélét,husleves,gyümölcsleves

2012. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
Ha már esküvőt csináltok szerintem legyen igényes.Egy esküvő megszervezése mindent elmond a párról meg a családról.Pizza?ez most komoly?Ha másra nincs lóvé inkább nem is hívnék senkit.Elég furi ez a menü dolog.
2012. jún. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Én maradnék a hagyományosnál. Sok érvet soroltak fel már előttem a menüválasztás ellen, és sajnos igazuk van. A legrosszabb, amikor az ember körül már mindenki megkapta a vacsorát az ember meg csak vár a sajátjára, mert pont az van a végén. Többször volt már részem ilyenben, és sohasem szerettem. A tálas megoldás sem pazarlás, mert azért az nem úgy van, hogy mindenféle ételből annyit csinálnak, hogy jusson mindenből mindenkinek. Nálunk például 5 féle hús lesz + rántott sajt + pörkölt, ez nem azt jelenti, hogy mind a száz vendégnek jutna mindenből, hiszen ki bírná azt megenni, de mégis ehet több félét. Míg mondjuk egy menüvel nem biztos, hogy jól lakna az ember. Harmadrészt pedig nem biztos, hogy találtok olyan éttermet, ahol a hagyományos ételek mellett csinálnak finom pizzát is, és nem a mirelit pizzát szolgálják fel felolvasztva. Az ételen én sem spórolnék egyébként, mert annál rosszab nincs, mintha egy lakodalomban nincs elég étel. Ez a fiatal pár sóherségére vagy az étterem hibájára utal. De a vendégek elsőre arra fognak gondolni, hogy ti akartatok spórolni minden áron, és pont az ő kárukra.
2012. jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!