Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit adhatnánk ajándékba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnánk ajándékba?

Figyelt kérdés

Egy olyan pár esküvőjére megyünk, ahol az egyik felet ismerjük, vele munkapcsolat van (nem napi szintű). Tehát nem rokon és nem is közeli barát. Csak az esküvőre vagyunk hivatalosak, mivel a vacsora egyébként is szűk, családi körű lesz.

A kérdésem arra irányul, hogy mégsem szeretnénk üres kézzel menni, de komolyabb összeget sem szeretnénk költeni (ezt nem is várja el a házasulandó pár, csak a részvételt). Valami jelképes, vagy ötletes dolgot szeretnénk adni, ami maradandóbb.

Tudtok ötleteket adni?


2012. jún. 11. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Összeget határolj be légyszi és küldök ötleteket
2012. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, igazából, olyan 5 ezer Ft. körül, tudom, hogy nem sok ez a pénz, de nem szeretném, hogy azért rosszul éreznék magukat, hogy mi x összeget költöttünk úgymond rájuk.
2012. jún. 11. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1.

Esetleg itt nézz szét:

[link]


Ez egy drágább kategória mint amit te írtál, de akörül, illetve azalatt is vannak termékek..hátha találsz valamit..:) [pl. az apró ajándék tippek menüpont alatt]

2012. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
nekem most brutál olcsó, de személyes dolog jutott eszembe. ha van közös képük, pl. fészen, bárhol, azt töltsd le, nyomtattasd ki akkorában, h szépen mutasson és falra lehessen rakni. vmi elegáns keret rá, plusz vmi kedves idézet, legyetek mindig ilyen boldogok és kész.
2012. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, várok még!

Sajnos nincs közös kép..nem tudok honnan venni, pedig nagyon jó ötlet! :)

2012. jún. 11. 16:15
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

én nem vinnék semmit. egyrészt a ceremónia után hova rakja, mit csinál vele?

másrészt én totál kellemetlenül érezném magam. plusz a többi vendég, aki nem vitt semmit, mivel csak a ceremóniára lett meghívva, szintén kellemetlenül érezné magát.


ha mindenképp akartok valamit, akkor beszéljetek össze a többi munkatárssal, és csináljatok egy happy wedding bulit a melóhelyen, vagy dobjatok össze valamire, mondjuk egy wellnessre, vagy kristálypohárkészletre, valamira, amit az esküvő UTÁNI első munkanap megkap a munkatárs


én oda tuti nem vinnék semmit

2012. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én most olyan esküvőn voltam ahol az egyik párocska egy autót adott ajándékba ami fel volt díszítve " pici kocsi nem igazi" volt rajta egy esküvői pár és tele volt tűzdelve 500 forintossal.
2012. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ilyenkor nem kell semmit,kollégák esküvőjére mi is meg vagyunk hivva,enyémre is meg voltak,de csak ceremóniára mindig


ilyenkor előtte vagy utána melós napon van ajándékozás,mindenki bedob egy 500ast,és közös ajándék

2012. jún. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!