Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért van az, hogy egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyre több nő félti a függetlenségét, nem akar házasságot?

Figyelt kérdés
Vagy ha akar is, egyre halogatja. Több olyan esetről tudok, amikor a férfinak kellett kikönyörögni a dolgot. Esetleg még úgysem jött össze. Szerintetek normális dolog, ha sok nő házassági szerződéssel megy csak bele a dologba (arra hivatkozva, hogy úgy nagyobb biztonságban érzi magát, mert megmarad a saját lakása, kocsija). Rejtetten nem azt a célt szolgálja vajon ez, hogy ha minden kötél szakad, visszatérhessen a szingli élethez?
2012. jún. 17. 17:42
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

18:36 vagyok és férfi. Mer mégis milenne a normális? a férfi bármikor kiugorhat? Nehogymár ilyen hallgatólagos zsarolással maradjon velem házasságban... Te akkor az a típus vagy gondolom aki hazajön a munkából leteszi a pénzt az asztalra, hogy "Ebből legyen kaja a kövi hónapra" És ezt élvezi..


25/F

2012. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
#21 Dehogyis, nem, azt hiszem nem jó érzés ha ezért marad a másik. Csak így meg eleve bizonytalanabb a dolog.
2012. jún. 17. 18:49
 23/36 A kérdező kommentje:
A kérdés különben az volt, hogy már házasságot se igen akarnak sokan. Mindenütt azt olvasom, mennyire odáig vannak a házasságért a nők. Közben a való életben a férfiak azt tapasztalják, hogy néha évekig megy a halogatás, aztán a nő lelép. Ez nem személyes tapasztalat, csak nagyon sokan jártak már így! Közben úgy látom, a férfiak előbb-utóbb komolyan rászánják magukat, és akkor komolyan is gondolják. A nőknél valahogy úgy fest, hogy nagyobb a füstje mint a lángja (ha egyáltalán van füstje).
2012. jún. 17. 18:56
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért szegény szerencsétlen férfiakat sem kell sajnálni ám!Rengeteg olyan esetet láttam a környezetemben,ahol a nő X év után szeretett volna esküvőt,de a férfi az istennek sem akarta elszánni magát rá,mert az túl végleges.Ez oda-vissza működik,nem mindig a nőket kellene csesztetni.
2012. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Az én kérdésem az, hogy te mit értesz függetlenség alatt? Mert szerintem egy kapcsolatban, házasságban alap, hogy bárhova mehetek a másik nélkül, nem kell mindenhova együtt mennünk, mint a fogyatékosoknak.
2012. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
91%

Te amúgy hol élsz, hogy ezt látod?

Mert én még olyat nem hallottam, és az ismeretségi körömben sem tapasztaltam, hogy a férfiak ennyire házasodni akarnának.


És miért baj az, ha a nő független akar maradni?

Melyik évszázadban élünk, hogy kötelező legyen a házasság?

Szeretni lehet úgy is szeretni valakit(és hűségesnek is lenni), hogy nem verünk el X mennyiségű pénzt egy papírért. És mi van akkor, ha mégsem jön be a házasság? Megint X mennyiségű pénz megy el a válásra.

Gyerek estebén pedig, ha tőled van, akkor is tőled lesz, ha nem vagytok házasok és akkor is a nevedre veheted.


Nem tudom, de én soha sem akartam házasodni.

2012. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

#25: Függetlenség alatt főleg a kérdésben szereplő tényezőt értem. Házassági szerződést akarnak. Esetleg nem is akarnak papírt, semmiféle anyagi közösséget.

#26: Én csak válaszokat keresek, mert egyre több nőtől hallani ezeket az indokokat (amiket tőled is). Ráadásul még olyan nőktől is, akikről úgy sejtették a férfiak, hasra esnének ha feleségül kérnék őket. Aztán a végén jön a halogatás, és a kifogások. :) Annyira nem vagyok rágörcsölve a témára, csak feltűnt mennyire szaporodik ezeknek a nőknek a létszáma manapság.

2012. jún. 17. 19:37
 28/36 A kérdező kommentje:
#26 Nem tudom mennyire akarnak a férfiak. Bizonyos közegekben megkockáztatom, hogy már jobban, mint a nők. Talán vidéken még fordítva van. :-)
2012. jún. 17. 19:39
 29/36 anonim ***** válasza:
77%

én azért nem akarok házasságot mert:

1)lehet hogy én viszek többet anyagilag a dologba, de váláskor a férj felét elhappolja a szerződés hiányában

2)lenne pl. X közös gyerek, váláskor odaítélnék a gyerektartást, de a pasas szőrén-szálán eltűnne külföldre, akkor fizetne, mikor épp kedve van (vagy akkor sem). közvetlen környezetemben rengeteg a negatív példa

rámmaradnának a gyerekek, ő meg nem is törődne többé velük

3)nem lenne sok kedvem a válás utáni lesajnáló pillantásokhoz, "kedveskedő" vigasztalásokhoz, a fülembe visszajutó pletykákhoz ("na, túl béna volt hogy megtartsa a pasast" , "nem látta mekkora görény" stb....)

4)elvárná a férj mondjuk, hogy odaszüljek neki X gyereket, de nem is törődne velük, terhesen megcsalna, mert atyaég, a 65-ös derékméretemből 4 hónapig 85-ös lesz, fújj, nem vagyok már modellalkat, undorodik

5)foggal-körömmel ragaszkodna az apás szüléshez, azután meg azért undorodna meg

6)dolgoznék ahogy ő is, de nekem hazaérve se lenne nyugton, ugrálhatnám körül étellel, itallal, míg ő felpolcolt lábbal meccset néz, + még a gyerekeiről is nekem kéne gondoskodni

7) ő sörözne össze-vissza a haverokkal, míg én ha 2-3 órára barátnőznék, hurrikánként kitörne, a féltékenységi rohamaiban mindenhonnan el akarna tiltani. mivel nem tudna, állandó jelleggel kicsapná a hisztit

na itt vannak az okok sarkítva.

2012. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hány nő van, akik anyagiak miatt nem mernek lépni. Én örülök neki, hogy megmaradt a függetlenségem, mindenkinek a saját vagyona a nevén. Gyerek mellett dolgozom. Rengeteg pasit láttam már kifordulni, ahogy "hatalmat" kap. Én erre nem vagyok kÍváncsi.Nem tudom elképzelni a páromról, de volt, hogy másról se.
2012. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!