Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyobb lagzi vagy egy hosszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb lagzi vagy egy hosszabb távolabbi nászút?

Figyelt kérdés

A keretbe csak az egyik "nagy" fér bele. Vagy hétországra szóló lagzit tartunk (páromék nagy rokonsága miatt), vagy 2 hetes nászút.

Ti melyiket választanátok? Miért?


Ezek még csak tervek egyelőre...


2012. jún. 18. 20:13
1 2 3 4
 31/35 Shaddark ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést úgy is feltehetném hogy a környezetnek akarok megfelelni (nagy lagzi) vagy a saját boldogságomat keresem (nászút)...
2012. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
27-es vagyok én mindenkit felpontoztam, még ha nem a kérdésre válaszolt is. :)
2012. jún. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Szerintem a házasságkötés RÓLATOK, kettőtökről szól, nem pedig arról, hogy hatszázezer embert etettek, és magatokon spróroltok. Majd ráérsz lemondani és visszaszorítani magadat és az igényeidet, vágyaidat akkor, ha a gyerekedért teszed - de nehogy már a rokonok miatt tedd!
2012. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
71%

Az unokatestvéremnek 600 fős lagzija volt, mert anyuka a rongyrázós fajtába tartozik. Nekem 5 fős, mert nekem nem az számít, hogy mit szól a falu. Az ő házassága a kezdetektől fogva pokol, én pedig boldogan élek, sok-sok éve.


Szerintem nagyon okosan és frappánsan megfogalmazta egyik válaszoló előttem a lényeget: azt döntsd el, hogy kinek akarsz megfelelni: magadnak vagy a környezetnek. És ami a legfontosabb: mindig vállald fel a döntéseddel járó felelősséget! Különben se esküvőt ne akarj, se gyereket.

2012. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Nászút. Hiába kicsi a lagzi, csak a kaján spóroltok, de a ruhák, virág, extrák az anyakönyvvezetőnél, dekoráció, zene, képek stb. stb. sok lesz. Előbb én is kis esküvőn gondolkodtam ÉS nászúton, de rájöttem, hogy pl. csak az én ruhám ára egyikünk repülőjegye és mindegy, hogy 50-100-200 fő jön, vannak dolgok, amik akkor is ugyanannyiba kerülnek, és akkor is drága lesz.
2012. jún. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!