Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A vőlegényem világoskék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem világoskék öltönyben szeretne oltár elé állni. Ez nem túl kirívó?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 11:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hát.... furi, de jól is kinézhet. nekem pl a fehér tetszik. inkább olyan ezüstös kéket keressetek
2012. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha megy a stílusához, jól áll neki, akkor miért ne?! Nem csak mi nők választhatunk ruhát, hanem ők is :)
2012. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Személyes véleményem szerint cigányos... vagy Austin Poweres :)
2012. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszene, sőt a menyasszonyi ruhába is v.hogy bele kellene csempészni, hogy visszaköszönjön a kék szín. :)

Manapság már semmi sem kirívó és furcsa..

2012. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Nekem biztos nem tetszene. De ha passzol az esküvő hangulatához, akkor miért is lenne akadálya?
2012. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szép a kék árnyalata, ha az egész öltözék passzol, ha jól áll neki, ha jó az öltöny szabása, textíliája akkor nagyon ütős is tud lenni.

De valami olcsó anyag, valami rettenet kék árnyalat na az nem oké szóval figyeljetek oda nagyon mert könnyű bebukni az ilyen színekkel, de ha eltaláljátok akkor különlegesen fog mutatni.Érdemes lenne megvitatni egy ruha szalonossal nekik vannak tapasztalataik.

2012. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem rikító színű, akkor nem gond.
2012. jún. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nekem sem tetszene, bár ha azzal a francia nyakkendős megoldással szeretné, még jól is nézhet ki. Ettől függetlenül, ha a párom ezt szeretné, elmondanám a véleményem, de nem beszélném le róla. Az ő esküvője is, nem csak az enyém. Elmondanám a negatív és a pozitív oldalát is, és döntsön ő :) Sok boldogságot!
2012. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem klassz ötlet.

[link]

2012. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Chuck Bass?
2012. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!