Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ha én voltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha én voltam a tanúja a testvéremnek, az én esküvőmön illik neki visszaadni ezt a pozíciót? Feltéve, hogy nincs extrém helyzet, csak egy kicsit összevesztem vele. Természetesen az esküvőn ő is ott lesz. Kösz

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem feltétlenül kell annak lennie. Ha van olyan barátnőd, akivel bensőségesebb viszonyt ápolsz, vagy közelebb áll hozzád (nyilván a Tesód, másképp áll közel), akkor őt is választhatod. Nem törvényszerű, ha ép eszű, akkor nem sértődik meg rajta, bár én hallottam olyanról is... Ha nem Őt szeretnéd, mondd el neki, hogy megtisztelő volt számodra, hogy a tanúja lehettél, de Te xy szántad Magadnak, nem-e baj?! Biztosan megért!
2012. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én valószínűleg a testvéremet kérném fel
2012. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem. Ez nem egy adok-kapok szituáció. Azt tisztelsz meg vele akit akarsz.
2012. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
szerintem illik! Ha összevesztél vele, inkább béküljetek ki, ő a tesód :)
2012. jún. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!