Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kiborít ez a helyzet. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiborít ez a helyzet. Mit tegyek? Bővebb lent.

Figyelt kérdés

A problémám az hogy a vőlegényem egyik hugát is felkértem koszorúslánynak,úgy gondoltam így illik.Na most a drágával nem túl jó a kapcsolatom,pedig nálunk lakik mivel még egyetemista.Nem sokat van otthon,mert általában a párjával van.Amióta együtt vannak teljesen megváltozott.

Egy aranyos lány volt,akivel lehetett beszélgetni,most már egy beképzelt nő lett.A lényeg az,hogy nem hajlandó eljönni velem és a nővérével ruhát próbálni,mert nincs kedve hozzá,meg ilyenek.Pedig már arról is letettem hogy egy színű ruhában legyenek,mert Ő azt mondta hogy neki előnytelen a halványzöld.

Pedig elvégre az én esküvőm lesz,de úgy látszik nincs se a bátyára tekintettel,sem rám.A nővére boldogan segít,és azt mondta ha bugyi rózsaszín ruhát szeretnék akkor azt venné fel.Azt hiszem ez lenne a normális hozzá állás.Vagy tévedek??Van valaki hasonló helyzetben?Vagy volt??Megsérteni sem szeretném a lányt...:(

Bocs hogy hosszú lett...


2010. márc. 30. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ment ruhapróbára? Akkor ne legyen koszorúslány...ennyi:) Nehogymár egy buta kis liba miatt idegeskedj.
2010. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem az, hogy ez a te esküvőd, nem neked kell szívességet tenned. Ha nem megy ruhát próbálni, ha nem tetszik neki a szín, ha magasról tesz az egészre, egy utolsó beszélgetés, hogy hogyan is kéne csinálni, de ha ez sem tetszik neki, akkor választanék mást.


Vőlegényednek mi a véleménye?

2010. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ilyen hozzáállással már rég visszavontam volna h koszorúslányom legyen!!!Szégyentelen liba!!
2010. márc. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

keress másik koszorúslányt!

Megsértődik az az ő baja

2010. márc. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszolóval!


SZépen, illedelmesen felkérted őt! Ő neki semmi sem tetszik akkor nem lesz koszorúslány és kész! :)

2010. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Az esküvő egy olyan élmény, aminek mindenki úgy szalad neki, hogy egyetlen ilyen lesz az életében. Hát nehogy már hagyd elcsesz(őd)ni!
2010. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg szépen higgadtan a leányzónak, hogy mivel nem ment el a ruhabpróbára sajnos nem lehet koszorúslány. Esetleg párod nem tud beszélni vele -már csak a családi béke kedvéért- mégiscsak az ő huga.
2010. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is amondó vagyok, hogy könyörögni mégiscsak abszurd. Nem tesz szivességet neked, ez egy lehetőség számára, ha nem él vele, nem kötelező.

Fel kell hívni, meg kell mondani, hogy ruhapróba ekkor és ekkor, itt és itt, ha nem jön, akkor tekintse tárgytalannak a felkérést, mert nem tudsz több lehetőséget biztosítani a számára. (Másik verzió, hogy akkor oldja meg maga a ruhát, ahogy tudja.)

2010. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te márt írtál egyszer, nem? Hogy a lányka nem hajlandó felvenni a zöldet, és bunkózik. A párod pedig katona, ha jól emlékszem :$


Egyébként én úgy lennék vele, hogy ez az én napom, az én esküvőm! Ha a kisasszonynak nem tetszik, akkor nem lesz koszorúslány. Nehogy még te könyörögj neki, hogy kifizethess rá több ezer Forintot, hogy koszorúslány legyen.

2010. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen már írtam egyszer,de akkor úgy tűnt megoldódik a probléma.De nem.Tegnap bejelentette hogy zöld lesz a ruhája,és a párja varratja neki.Kérdeztem hogy milyen zöld,erre annyit válaszolt hogy zöld lesz,a többi nem érdekes.Hiába kérdeztem hogy világos vagy sötét-e,nem mondott semmit,csak annyit hogy úgyis meglátom.Párom is beszélt vele,nem sok sikerrel.Viszi a magáét.Sajnos van egy olyan tulajdonsága a lánynak,hogy képtelen értelmesen beszélni erről as dologról.Ha valami olyat hall ami nem tetszik,akkor nekem kinyilvánítja nem tetszését,páromnak pedig csak bólogat.:(

Még egyszer megpróbálkozom vele,és ha nem megy akár sértődés,vagy családi vita lesz,de nem lesz koszorúslány.

Csak félek attól hogy így a szülei nagyon megharagszanak majd rám,mert természetesen,(és ez így van rendjén)Ő a fontos számukra.

2010. márc. 31. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!