Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ruhát szeretnék venni, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ruhát szeretnék venni, mert rájöttem hogy a kölcsönzés árban ugyanott van. Tudnátok ajánlani néhány olcsóbb helyet? Kb.40. 000ft-om van rá.

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 13:47
1 2
 1/16 jersey-69 ***** válasza:
100%
Pomázon az araonline. Csak eladnak, az enyém is onnan van. Kétrészes ha jól tudom 39.900 Ft volt kb. 1 hónapja. Hogy annyi-e még, azt nem tudom, keress rá. :)
2012. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Az enyém is az ara online-tól van, újonnan vettem, 20eFt-ért hirdetem. Ha érdekel, írj privit :)

(Amúgy székesfehérvári vagyok).

2012. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

vaterán vannak nagyon szépek!!


[link]

[link]

[link]

[link]


most hirtelen ennyi, de nézelődj, sok szép van!

2012. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%

De szerinted miért van tele a vatera eladó menyasszonyi ruhákkal?

Mert nem kell nekik már, alig veszik, mindenki kölcsönöz.

Nem vagy jó anyagi helyzetben, szóval úgy is megpróbálod majd eladni és nem eltenni emlékbe, és látod, nagyon nehéz eladni. Kölcsönözz.

2012. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Én is azért vettem meg, mert ugyanott lettem volna anyagilag, ha kölcsönzök egyet, sőt így még olcsóbb lett.

Az már csak külön jó, ha el tudom adni, ha nem sikerül, max. azért bosszant, mert foglalja a helyet :)

2012. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért is szeretnék venni, mert eltenném emlékbe. Nem szándékozom eladni. Meg ha egyszer lesz templomi esküvőm is, akkor nincs probléma. Köszi hogy írtatok, megnézem ezt az oldalt!
2012. jún. 28. 14:48
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tidebuy.com-ról vettem. Nekem megérte, mert olyan hatalmas méret vagyok, hogy gusztustalan zsákokat kaptam csak volna 100-150 ezerért (bérlés). 38-ért megvettem, 34-ért eladtam a teszveszen nem sokkal a meghirdetés után.
2012. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

www.araonline.hu


Én ezt tudom ajánlani.

Bár mondjuk én inkább kölcsönzöm, mert elég nehéz lenne eladni őt.

2012. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mikorra kellene a ruha? Még idén nyárra? Ha nem,akkor várj vele év végéig,az idei kollekciókat az esküvői ruhaszalonok ki szokták árusítani,mert jön a 2013-as kollekció és kell a hely,ilyenkor pedig nagyon bagatell áron adják el a ruhákat.Én is 40.000-ért vettem az enyémet,gyönyörű,kiegészítőket is kaptam hozzá.
2012. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is az araonline-tól vettem a ruhám, 70ezer volt, emlékbe meg szeretném tartani :)

www.araonline.hu

2012. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!