Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ruhát szeretnék venni, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ruhát szeretnék venni, mert rájöttem hogy a kölcsönzés árban ugyanott van. Tudnátok ajánlani néhány olcsóbb helyet? Kb.40. 000ft-om van rá.

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 13:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Februárban lesz, de már nézelődöm. Néztem az araonline oldalt, 70 körül vannak, sajnos annyim nincs rá, viszont gyönyörűek!!!!Köszönöm!!
2012. jún. 28. 17:22
 12/16 anonim ***** válasza:
52%

Én náluk vettem: [link]

Ott van az elérhetőség a honlapon. Ők is újakat árulnak, méretre készíttetik, az enyém 55ezer volt, de van olcsóbb is náluk. Nagyon meg vagyok elégedve velük, szép a ruha, pont passzol és nagyon rugalmasak. (Ha nem akarsz feltétlen újat érdemes nézegetni az aukciókat, hirdetéseket, bazárokat, tényleg nehéz eladni a ruhákat, ezért olcsón árulják és ha sokáig nézegeted előbb utóbb biztos találsz kedvedre valót, persze ha viszonylag átlagos méreted van :) én nagyon magas vagyok így esélytelen volt.)

2012. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok. 42-es a ruhaméretem, meg februárban lesz, így van még időm. Köszönöm!
2012. jún. 28. 19:58
 14/16 anonim ***** válasza:
2012. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

4. ha ugyanolyan árban van a kölcsönzés és vétel, akkor pl. az sem mindegy, ha a saját ruháját eszi le, vagy önti/tapossa le egy részeg vendég, úgy, hogy nem lehet kivenni belőle, mert akkor a kölcsönzésen felül meg valami horror árat kérne a kölcsönző a többször viselt, kiengedett, bevett használt ruháért. A sajátjának meg úgymond mindegy.


Meg manapság az is divat, hogy medencébe ugranak, sárban szaladgálnak az esküvői ruhában a lagzi utáni fotózáson.


[link]

2012. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
7.válaszoló, aki a tidebuy-ról rendelt, meg tudnád mutatni, melyiket? és elégedett voltál, olyat kaptál, mint a képen? Nagyon tetszenek az ottani ruhák, csak félnék szerintem rendelni...
2012. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!