Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Segítség. Leánybúcsú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség. Leánybúcsú?

Figyelt kérdés
Barátnőm augusztusban férjez megy. Húgával és a többi barátnővel szeretnénk egy meglepetés búcsúestét összehozni, azonban a család nyaral így engem kértek meg, hogy szervezzem meg. Sose voltam ilyen eseményen és őszintén szólva fogalmam sincs mit/hogyan kellene csinálni, mi ilyenkor a szokás.
2012. júl. 2. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
2012. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát mit szeret a lány? Bulizós vagy csöndesebb? Vagány vagy visszahúzódó? Szeret új dolgokat kipróbálni vagy a jól beváltakat szereti? Mi az, ami nagyon távol áll tőle? Illetve mennyi pénzetek van rá.

Ha ezeket tudod, akkor már el tudsz indulni... Lehet vinni bingózni, limuzinnal furikázni, sminkelni/spába, rúdtáncórára, főzőtanfolyamra... Hívhattok hozzá jóst, chippendale fiút, masszőrt.

Lehetnek "feladatok", de ezeket nem mindenki szereti.

2012. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2012. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha megnézzük a neten keringő videókat, a leánybúcsú valami olyan mulatság, ahol néhány jótestű vetköző fiú belógatja a szervét a sikoltozó lánybandának, akik egymást taszigálva rángatják le a cuccot a srácokról, majd orálisan és egyéb módon búcsúznak el a víg korábbi életüktől.
2012. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

...és itt van ajándék is a leánybúcsúra.

[link]

2012. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"belógatja a szervét" Hát ezen besírtam!XD
2012. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat mindenkinek.:)

A helyzet az, hogy a lány csendes, amolyan "ha kérdeznek halkan válaszolok, amúgy meg meg sem szólalok" típus, és lényegében ezért is vagyok bajban, mert ha rajtam múlna rendesen megünnepelné az "utolsó" csajos estéjét, viszont azt nem szeretném ,ha rosszul/zavarban érezné magát...

2012. júl. 2. 16:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben a vetkőzős fiú és egyéb "merész" ötlet kizárva.

Szerintem béreljetek ki egy kisebb helyet, de még jobb, ha egyikőtök lakásán rendezitek meg, ahol egyedül maradhattok Ti, csajok. Díszítsétek ki szépen a "partitermet", viszont a pénisz alakú dísztárgyakat egy konzervatív menyasszonynál hanyagolnám. :) Lehetnek lufik rózsaszín-fehér-piros színben (vagy az ara kedvenc színében), amikre alkoholos filccel írjátok rá, hogy pl. Anna + Laci. Ezekbe rejthetitek el előre a feladatos kártyákat, de nem fontos.

Rendelhettek vagy süthettek tortát (szerintem ennyi perverzség belefér, ez lehet intim jellegű), rendelhettek/készíthettek pizzát, kisebb sütiket, koktélokat, némi alkohollal. Előre készítsetek egyenpólókat, minden résztvevőnek ugyan olyan szöveggel (pl. Szabad), csak a menyasszonyén legyen más felirat (pl. Elkelt). Visszafogottabb feladatokat is összehozhattok, mint például a vőlegény-kérdőív (előzetesen egyeztessétek a vőlegénnyel a válaszokat, de kérjétek a diszkrécióját), amiben 20-30 kérdést tesztek fel a leendő férjről, és ha valamit nem talál el, akkor kicsit innia kell a piájából. :) Szervezhettek Neki még recept felismerő feladatot, játékbaba pelenkázást, a férj arcképét ábrázoló puzzle (nem kell túlbonyolítani, egyszerű lapra nyomtassátok ki és vágjátok szét) kirakását időre, ilyesmiket. És ott van a menyasszony-fogadalom, ami egy vicces szöveg lehet, mit az elején vagy végén kell felolvasnia az arának (erre is sok jó ötlet van a neten), és az est végén kaphat feleség-oklevelet, amit előre kinyomtathattok.

Ha úgy gondoljátok, hogy ennyire még vevő lenne, akkor nyomtassatok ki előre egy egyszerű vagy színes (lehetőleg rózsaszín) lapot, minek a tetejére nyomtassátok rá, hogy "Feleséggé válási meghatalmazás", vagy "Jókívánság gyűjtő", esetleg "Vésztelefonszámok, ha a férj nem válna be". Erre kell a menyasszonynak az utcán meghatározott számú aláírást/jókívánságot/telefonszámot gyűjtenie férfiaktól, fiúktól. :) Nagyon vicces lesz, és ez még nem túl ciki feladat, ellenben szép emlék marad.

Persze az arát ilyenkor illik megajándékozni kisebb mütyürökkel, pl. szexi tanga, sodrófa-készlet, vicces kötény, szőrös bilincs stb. Legyetek kreatívak. :)

A játékok után az est további programja több irányt vehet. Ha visszahúzódó mivolta ellenére el tud lazulni az ünnepelt, akkor akár diszkó is szóba jöhet, de inkább valami kellemes, beülős helyet ajánlanék, ahol reggelig csacsoghat, iszogathat, nevetgélhet a banda. Az ilyen limuzinos puccparádét szerintem említenem sem kell, hogy hanyagoljátok. Pénzkidobás.

És persze ne felejtsetek el sok-sok képet készíteni, hogy legyen emlék! :)


Kívánom, hogy minden jól sikerüljön és emlékezetes maradjon az este! :)

2012. júl. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló neked külön köszönet a tartalmas válaszért :))

Már kezd körvonalazódni az este, a helyszín meg van, ötletek vannak, már csak össze kell rakni a programot :)

2012. júl. 3. 19:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Szívesen. :)

Sok sikert, biztos jól fog alakulni. :) A menyasszony tudni fog az egészről, vagy meglepetés lesz?

2012. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!