Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek a lánybúcsúr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a lánybúcsúról (úgy általában)? Ha tartanátok, milyet?

Figyelt kérdés
Manapság újra "divat", és ugye vannak a népszokások, meg a modern irányzat (limuzin, csillogás, elit klubok stb.), no meg a hibrid megoldások, amikor egyes népszokásokat bevisznek az "elit" nagyvárosias lánybúcsúba. Nektek tetszenek ezek? Milyet tartottatok/tartanátok? Miért?

2012. jún. 2. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lesz lánybúcsúm,a páromnak sem lesz legénybúcsúja. Mind ketten fölöslegesnek tartjuk.
2012. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jó buli, nekem is szerveznek majd a barátnőim


nem igazán értem, hogy népszokások alatt mire gondolsz?


mivel még nem volt, nyilatkozni nem tudok, hogy az enyém milyen volt, én csak egyet kötöttem ki a társaságnak: ha meglátok egyetlen, vetkőzésre hajlamos pasit a közelünkben, otthagyom őket. És tudják, hogy megcsinálom, szóval remélem megkímélnek tőle :)

2012. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Tőlem az egyik barátnőm azt kapta nászajándékba, hogy rendeltem neki egy chippendale-t.

A srác nagyon ügyes volt egyébként, profi táncosként is dolgozik (pl musicalekben). A lány szemét bekötöttük, egy hülye játékra hivatkozva, miszerint odadugjuk az ujjunkat-fülünket és tapintás alapján mondja meg, hogy ki az.

Amíg ezzel bíbelődtek a többiek, én kimentem a srácért (volt szerencsém a lépcsőfordulóban végigasszisztálni, ahogy átöltözött tengerészjelmezbe :)), majd belopakodtunk és a srác dugta oda az ujját.


Vicces is volt, a lány fogdosta a szőrös kezet és sorolta a lányneveket :) Viszont nagyon tetszett neki, amikor meglátta, élvezte a műsort.

A srác profi volt, a tánc is nagyon jól sikerült, illetve jó porondmesterként utána még ott maradt beszélgetni, az egész társaságot szórakoztatta, egy rögtönzött táncoktatást is tartott.

2012. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekünk 2 hét múlva lesz lánybúcsúval egybekötött legénybúcsú. :)

Nem akartuk külön tartani. Kerti parti lesz. Hogy milyen programot találnak ki a barátaink az jó kérdés.

Ja és semmikép nem akartunk nagy csillogásos búcsút. Pedig megtehetnénk.

Azt szerintem csak azok tartják akik kitűnni akarnak.

2012. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb lánybúcsú eddig nekem egy szolid éttermi vacsora volt, mindenféle finomságokkal. én is ilyenre vágyom.
2012. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
hű, az is milyen klassz, amit az előttem lévő írt!
2012. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
beülök sörözni a barátaimmal. semmi feladat, meg ilyesmi. nem nekem való :)
2012. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hűű...hát medencés kísértetkúriás pár napos buliban benne lennék az fix. :D Elég groteszk humorunk van s ilyen környezetben egy álgyilkosság, rohangálás, rejtvényfejtés, éjszakában + lovak lenne a legjobb. Sőt, még élni is így élnék ha lehetne a legjobb barátainkkal egy gótikus nagy erdő közepén :D
2012. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A gótikus erdő időben követte a román stílusú erdőt? :)
2012. jún. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
baromságnak tartom
2012. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!