Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lagzi zenekar és DJ nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lagzi zenekar és DJ nélkül?

Figyelt kérdés
Nincs pénzünk a fent említettekre, szóval szerintetek jó lenne ha mi válogatnánk össze zenéket, és azt játszanánk le? Hangfal lenne persze

2012. júl. 3. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
fúha, én voltam egy ilyen lagzin... igazából nme volt jó:S nekem nem volt inspirációm táncolni. és csak az ittasabbak lötyögtek, meg a nászpár...
2012. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, igazából ennek fényében tanácsolom, h inkább máson spórold össze a pénzt és legyen jó a zene. m végülis a lagzikon mindenki szívesen táncol.:)
2012. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérjetek meg valakit aki laptopról meg internetről nyomatja a zenét. Egy ismerősöméknek nem volt már pénzük arra hogy felkérjenek zenészeket vagy valamit. Akkor mondtam hogy oké leszek én hangfalak legyenek viszek laptopot meg lehetőleg legyen internet elérés. Mivel az étterembe volt internet le is beszéltük a tulajjal hogy használhassam így cd-kről meg youtube oldalról nyomatta zenét elég nagy sikere volt, mindenki azt kapta amit szeret és jól érezték magukat így is. Mindenki elismerte hogy jól csináltam a dolgokat, és már kaptam is felkérést egy másik lagzira hogy csináljam ugyanígy, persze szívességből csinálom ingyen kaja ingyen pia elég nekem és mivel ismerem az illetőt így nem jelent gondot. Szerintem ti is próbáljátok meg így megoldani, biztos lesz valaki.
2012. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
írjatok ki zenéket, rendesen összeválogatva, igényesen megcsinálva. szerintem, hha szántok rá elég időt, lehet az jó.
2012. júl. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mi dj-nk 40-ért vállalta a lagzit. Szerintem próbáljatok meg összespórolni rá !
2012. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Faluház Baráti Kör válasza:

Attól függ hányan lesztek. Igaz ez a nap rólatok szól de azért nem árt ha a vendégeitek is jól érzik magukat, hiszen ez az első alkalom, hogy hivatalosan is mint házaspár látjátok őket vendégül. Csatlakozom az előttem szólókhoz a youtube egy lehetséges megoldás, de a zenész vagy dj eléggé megkerülhetetlen. A dj-ktől kérek elnézést, de ha van egy jó zenei ízlésű barátotok aki nem fogja magát tökrészegre inni és van egy kis felelősségérzete a barátai iránt ő valószínűleg ingyen megtudja jól oldani a feladatot. De a hivatásos zenész vagy Dj. azért biztosabb lenne...

Minden esetre sok boldogságot kívánok nektek és jó szervezést!

2012. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!