Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre Zenekar, sok Abba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre Zenekar, sok Abba számmal (+ egyéb dolgok) létezik ilyen? Ismer valaki ilyet? Folyt lent.

Figyelt kérdés

Szóval olyan "problémánk" van, hogy igazából azt sem tudjuk, hogy mi lenne az ideális, vagy hogy lehetne megoldani... Én nagyon szeretem az Abba-t + a Beatlest + van még 1-2 olyan szám (Dixie cups: chapel of love, Beach boys kokomo s sorolhatnám) amiket szeretnék hallani az esküvő utáni "bulin", de ugyanakkor mulatós zenék is kellenének, meg magyar retro slágerek... hétvégén voltunk egy esküvőn, egész jó kis zenekar volt, de sajnos nekik nincs egyetlen egy Abba szám sem a repetroátjukban, pedig a zenét, amit játszottak, nagyon jó volt. Párom nagy Depeche Mode rajongó, szóval kéne pár DM szám is...

Azon gondolkoztam, hogy vagy kéne egy zenekar, s velük megbeszélni, hogy lenne egy 2x 1.5 órás szünetjük, amikor egy dj által összekevert cd-ről nyomatnánk a zenét, vagy ha találnánk egy olyan zenekart, akinek nagyon széles/tág a zenei repetroárjuk, akkor az úgy jó lenne, de néha kissé lehetetlennek érzem ezt szóval lehet hogy csak dj kellene? Szerintetek melyik lenne a legideálisabb??


Ill a fő kérdés, ismertek-e vagy tudok-e olyan esküvői zenekart, akinek rengeteg (nem csak a legnagyobb slágerek, hanem, nem annyira ismert ) Abba szám van a tarsájab/tarsojukban, ill Beatles?


(igazából a Depeche Mode-t, az nem is annyira fontos, hogy azt is a zenekar játsza, mert azaz 1-2 szám mehetne Cd-ről is, ha lenne egy tökéletes zenekar)


Vagy inkább fogadjunk egy Dj-t?


Szóval, tudtok e olyan zenekart, akik rengeteg Abba számot tudnak (pl Abba: if it wasn't for the night, Tiger, Hey Hey Helen, So long...)?


Dj-nek össze lehet állítani egy listát, hogy mik azok a számok, amiket mindenféleképpen szeretnénk?? -> tudnátok ilyet ajánlani, ha ismertek ilyen rugalmas Dj-t? : o)))


Köszi a válaszokat ( s bocsi a bonyolult megfogalmazásért)



2012. jún. 5. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Elég furcsák mostanába az esküvők, de ha ti DJ-t szeretnétek akkor hajrá tudom ajánlani neked Dévényi Tibi bácsit! :D Láttam már lagzin elég furi:D
2012. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mi abban a furcsa, hogy valaki nem csak mulatós zenét akar hallgatni egész este? Én soha nem "furcsáznám/furcsázom le azt", ha valaki egész este mulatósra akarja ropni... hát tegye, ha neki ez az igénye, s ha ezt szereti... Mi spec annyira nem vagyunk oda a mulatósért, és mindkettőnknek meg vannak azok a zeneszámai, amikre táncolni akarunk/szeretnénk az esküvőnkön. Dévényi Tibibácsi nem igazán bejövős...

Nem az ilyen kommentekre vagyok kíváncsi... Köszi.

2012. jún. 5. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:
3%
bla...bla...bla...:)
2012. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell ezt túl cifrázni meg pásztorsípozni. Figyelj van google.hu beírod hol laksz beírod a zenekart hogy milyet keresel és kidobja. Mi innen honnan tudjuk melyik faluba vagy városba vagy? Ne írogass nekem privátba nem szeretem az ilyet...
2012. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 loorien ***** válasza:
70%

En egeszen biztosan DJ-t valasztanek a helyetekben, akkor barmilyen sok ABBA, Beatles, Depeche szamot lejatszhattok (raadasul eredetiben) es ha akarjatok, hagyomanyos zenekkel is otvozhetitek mindezt.

Mikor lesz az eskuvo? Ket olyan DJ-t is ismerek, akik nagyon rugalmasak, de meg nem voltam altaluk jatszott eskuvon. Ha viszont meg raer a dolog, egy honap mulva mar fogom tudni ajanlani oket vagy epp el tudlak rettenteni toluk. :)

Egyebkent szerintem egy DJ-nek nem jelent gondot, ha zenelistat adsz neki elore.

2012. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi Loorien! Megköszönném, ha majd letelik az a pár hónap, hogy leírnád róluk a véleményed... néztem én is jó pár dj-t zenekart a neten... de az egy dolog, hogy az oldalukra milyen zenei-ajánlót töltenek fel, s valójában hogyan csináják végig az egész estét-éjjelt... Köszi!
2012. jún. 5. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

MIÉRT NEM HÍVSZ EGY DJ-T??? Sokkal olcsóbb és jobb. Az lejátszik neked bármilyen zenét EREDETIBEN, nem valami hamis feldolgozásban. Egy lakodalmas zenekar se fog neked szépen eljátszani se Abbát, se Beatlest, se Dm-et.

AMúgy midnen Dj rugalmas, azt tesznek be amit ti kértek!

2012. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A helyedben én is inkább Dj-t hívnék, ugyanis ezeket a számokat eredetiben szeretem :) Hasonló az ízlésünk :)
2012. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!