Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Esküvőre és lakodalomra kaptunk meghívást, ráadásul az ország másik végébe. De mint kiderült, vacsora után mindenki megy haza, nem lesz buli és dínomdánom. Sok embert hívtak, tehát nem szolíd esküvőt akarnak. Csak én látom ezt furcsának?
2012. júl. 5. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem megszokott,bár mi is vacsi,max 2 óra beszélgetősdi,aztán haza mindenkit tartunk,igaz csak 30 fővel.


Nem kötelező elmenned

2012. júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan esküvőt rendeznek amilyent akarnak, miért lenne furcsa?
2012. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem furcsa. Van aki csak a templomba hívja a vendégeket,és utána mindenki mehet haza. Van ahol a vendégek csak vacsorára maradnak és utána mennek haza.

Nem kötelező hajnalig tartó zenés lakodalmat tartani. Ha nem akartok akkor nem mentek el.

2012. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, valószínűleg nincs keret dínomdánomra, de szeretnék ha ott lennének a barátok, rokonok. És ha nem éri meg nektek, hogy odautazzatok megnézni őket, akkor tényleg nem kötelező.
2012. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval csak nekem furcsa. OK, úgy látszik lemaradtam valamiről. Amúgy nem megyünk semmiképp.
2012. júl. 5. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok embernél nincsen dínomdánom.
2012. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valakinél ez a szokás. Hallottam már ilyenről, de utána a család aki elment az esküvőre ott aludtak és beszélgettek hajnalig!
2012. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!