Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Normális az én párom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az én párom hogy ezzel az "ötlettel" drukkol elő?

Figyelt kérdés

Olyan 1 1,5 év múlva tervezzük a lagzinkat és ma mondta hogy majd ad pénzt a szüleinek amit nekünk átadjon illetve amit a menyasszony táncnál dobhatnak.

Azért nekem ez kicsit fura....ha adnak adnak ha nem az sem baj, de nehogy már ő adjon pénzt nekik amit nekünk adhatnak....


2012. ápr. 20. 22:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleid olyan anyagi helyzetben vannak, hogy nem tudnának pénzt dobni, akkor szerintem normális, hogy ne kerüljenek kellemetlen helyzetbe. Meg az, hogy ad nekik, hogy dobáljanak, az sarkall esetleg másokat is arra, hogy ők is és csak jól jártok :) Szerintem annyira nem vészes...
2012. ápr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
okés az talán megérthető, de most nekem amúgy sem a pénz a fontos vagy hogy anyósomék adnak-e vagy sem!!!!Na és szerintem a szülőktől egyáltalán nem elvárandó hogy adjanak...
2012. ápr. 20. 22:59
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja kellemetlen helyzetbe hozni a szüleit. Érthető szerintem, nem nagy dolog, úgyis tiétek marad a pénz. Mindenki jól jár.
2012. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz, ha a szüleinek nincs pénze. Ha érzékenyek az ilyenre, vagy ha esetleg van pár nagyszájú rokon, akkor érthető, hogy rossz érzés lehet. Egyébként meg amit az 1. is írt; ezzel ösztönzik az embereket, hogy adjanak:D Amúgy meg gondolom ha tudnak, akkor ott segítenek a szülők, ahol tudnak (vagyis nem ismerem őket, de legalábbis jobbik esetben). Ez szerintem kimondottan szép gesztus és jó ötlet a párodtól:) Amúgy meg sok boldogságot!
2012. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se akarja a szüleit kellemetlen helyzetbe hozni.Más problémád ne legyen...
2012. ápr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Bocsi, de muszáj, különben tényleg álmatlanul vergődöm: ötlettel előRUKKOLNAK. Drukkolni meccsen szoktak.
2012. ápr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

képzeld mégsem :D nézd [link]



szögezem hogy nem focimeccsen DRUKKOLNAK!! :) Ha legalább okoskodsz jól csináld vagy pedig menj el tanítónéninek!!

A többieknek köszönöm, kicsit túlreagáltam!!

2012. ápr. 20. 23:46
 8/18 anonim ***** válasza:
98%

Nézd csak: [link]

Hitelesebb, mint az, hogy a google mindenféle utolsó honlapokon és blogokon kidobja neked ezt a kifejezést. Előrukkol, ezt hidd el, és a focimeccsen drukkolnak. Nem szégyen ha hülye vagy, csak ne ragaszkodj a hülyeséghez.

2012. ápr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

nem vagyok hülye....és olyan szánalmas sem hogy egy anonim oldalon kezdjek el veszekedni na agyőőő



~Mert a barátság az ami örök, ami szeretetet és boldogságot hoz. bármilyen elvetemült ötlettel drukkolnak elő a barátaid, te belemész. bármekkora ára legyen ...



ez is focimeccsről szól???? :D



na és ez??? [link] klippel-drukkol-elo.html

2012. ápr. 21. 00:14
 10/18 anonim ***** válasza:
98%
Ahogy írtam, ezek blogok és igénytelen oldalak. Megtennéd, hogy beírod az oldal keresőjébe, amit linkeltem, hogy elődrukkol? Most próbáld meg, hogy előrukkol. Ugye.
2012. ápr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!