Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz egy esküvő, amire hivatalos vagyok én is és a párom is, de én nem megyek, ő meg nem hagyhatja ki. Biztos vagyok benne, hogy sok korunkbeli lány lesz ott, csinosan felöltözve.. Én meg tök féltékeny vagyok. Főleg, hogyha a párom iszik, elég nagy a szexuális étvágya, és elég félreérthetően viselkedik :( Szerencsére csak néha iszik, de szerintem az esküvőn fog.

Alapjáraton bízok benne, csak most nem tudom miért, de nem megy.. :(


2012. ápr. 14. 19:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Még ha most nem is megy el, az is csak átmeneti megoldás. Úgy is lesz még hasonló alkalom. Az hogy ennyire féltékeny vagy, nem normális (ha nem adott rá okot), mint ahogy az sem, hogy olyan lesz, hogyha iszik, mint amit leírtál. Akkor beszéld meg vele, hogy pár pohár után (vagy nem tudom mi a határ) álljon le. Ha normálisan megbeszéled ezt vele, akkor szerintem ezt érthető és be is láthatja, hogy igaz, mert gondolom ő sem akar elveszteni téged:)
2012. ápr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Elég rossz időszakomat élem lelkileg, szerintem ezért vagyok most ilyen féltékeny.

Nem szörnyen nyomul, csak nézegeti őket, de akkor is félek, mi lesz, ha valakivel beszélget majd... Mondjuk egy szingli lánnyal..

2012. ápr. 14. 19:48
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a nem normális, hogy ennyire nem bízol a párodban. Viszont azt veszem ki a rövid leírásodból, hogy némileg okkal aggodalmaskodsz... Hát nem jó ez így. Biztosan nem tudsz elmenni vele?
2012. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok oda való.. Én nem vagyok annyira csinos, mint az átlagos 20-24 éves csajok. Meg nincs is ruhám, pénzem sincs venni
2012. ápr. 14. 19:52
 5/18 A kérdező kommentje:
Elvileg nincs okom aggodalmaskodni, a tenyerén hordoz, eddig nagyon is hűségesnek tűnt.. De hát sosem lehet tudni...
2012. ápr. 14. 19:53
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Miért becsülöd le magad? Mi az, hogy nem vagy olyan csinos, mint a többi lány? A barátod lát benned valamit, amit másban nem. Tehát hidd el, hogy szép vagy, és értékes. Vegyél egy szép ruhát, vagy kérj kölcsön a nővéredtől, barátnődtől, és menj el. Esetleg előtte iktass be egy fodrászt/kozmetikust, hogy csúcsformában legyél. Akkor nem lesz okod a féltékenységre, és lehet, hogy jól fogod érezni magad.
2012. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Lelkileg eléggé roncs vagyok, nem tudom miért. Évente - 2 évente szokott ilyen lenni, kb 2 hónapig tart... Főleg tavasszal jön elő...

Kölcsön kérni nem tudok, nekem meg tényleg semmilyen odaillő ruhám nincs. Ráadásul magassarkút sem hordhatok, a balerina cipőkben meg nagyon csúnya a lábam (durva lúdtalpam van, képzelheted, milyen ocsmányul terül el benne)

2012. ápr. 14. 19:59
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne írd le magad! Biztos vagyok benne, hogy nem vagy csúnya, vagy visszataszító. Egy kicsit több önbizalom kellene! Menj el holnap sétálni és mosolyogj az emberekre. Figyeld meg, hogy visszamosolyognak! Nekem ilyen lehangolt időkben a régi, kedvenc gyerekfilmjeim segítenek, lelki masszázs mindegyik. Szóval: biztos, hogy nem vagy reménytelen eset. Esküvőkre járni én sem szeretek, de hidd el: ha szoros a kapcsolatotok, pár óra alatt nem inig meg :)
2012. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bocsi: inog :D
2012. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek amúgy!


Végül is a testvérei, szülei is ott lesznek, csak nem csal meg előttük... Butaság, de akkor is félek.

2012. ápr. 14. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!