Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg ciki dolog édesanyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ciki dolog édesanyám menyecskeruháját felvenni az esküvőmön?

Figyelt kérdés
Sokat kerestem menyecskeruhát, de sehogysem találtam olyat, ami tetszene. Egy része túl bális ruha, a másik része pedig túl merész. Én azt a menyecskés, pimaszos, de nem túl kihívó ruhát kerestem. Erre édesanyám egyik nap elővette a saját menyecskeruháját, és egy ki átalakítással egyszerűen tökéletes lesz. Nekem nagyon megtetszett. A kolléganőim szerint azonban nagyon égő lesz egy majdnem 40 éves ruhában odaállni. Szerintük azt fogják gondolni a vendégek, hogy sóherok vagyunk. A ruhán nem látszik meg a 40 év, mert édesanyám nem hordta (csak az esküvőjén), és nagyon vigyázott rá egészen eddig.
2012. júl. 5. 18:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök menő ötlet, jó, hogy anyukád megtartotta!
2012. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem ciki, sőt! :)
2012. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, sőt szerintem nagyon szép gesztus.
2012. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hú, imádnám, ha anyukám ruhája még meglenne, és rám is jönne...Anyukád biztos örül neki, h felveszed. A vendégek meg majd a saját esküvőjükön azt vesznek/vettek fel, amit akarnak/akartak!
2012. júl. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én hordom anyukám egyik lánykori kabátját és egy ruháját is. Mindg csak dicsérnek, hogy milyen csinos, és kérdezik, hogy hol és mennyiért vettem. A divat állandóan változik, nem tudnak újat kitalálni, mindig az jön vissza, ami pár éve volt felkapott, aztán kis szünet után leporolják megint, még a tervezők is a régi ötleteket. Senki nem fogja megmondani, hogy a ruha 40 éves és anyukádé. Másfelől a legfontosabb, hogy Te jól érezd magad benne, akkor leszel a legszebb, függetlenül attól, hogy honnan van a ruhád! Sok boldogságot!
2012. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, én anyám ruhájában esküdtem. Senki se vette le rólam a templomban. A kolléganők gondolom nem látták a ruhát, így az ő véleményük nem számít. Anyukád meg gondolom örül, hogy nem hiába pakolgatta eddig.
2012. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki! :)Én is szívesen felvenném anyukám esküvői ruháját majd, csak sajnos nem jönne rám. Anyukám hihetetlenül sovány volt. :D De a szabása tetszik, én is hasonlót fogok venni magamnak.

Szóval bátran! :)

2012. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!