Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti izgultok már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti izgultok már?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz az esküvőnk. Néha teljesen nyugodt vagyok, máskor meg ilyen apróságokon parázok. Ti hogy vagytok ezzel? Aggódok, hogy minden rendben legyen, minden jól sikerüljön.

Ti?



2012. júl. 7. 19:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

Engem annyira nem izgat fel, hogy NEKED két hét múlva esküvőd lesz :)


Ha ez megnyugtat, nem kell izgulnod, minden pompásan fog sikerülni. Csak akkor kell imádkozni, ha nem fedett helyen lesz.

2012. júl. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
57%

A válóperemen jobban izgultam,hogy minden simán menjen..


De neked sok szerencsét kívánok..

2012. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Nekem csak jövő tavasszal lesz, és elég izgatott vagyok már most is :) Mondjuk nem lesz semmi felhajtás, de akkor is :)
2012. júl. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
ezekből a kommentekből árad az optimizmus :DD
2012. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
41%
Miért izgulnék a te esküvőd miatt? -.-
2012. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Mennyi kedves ember...Persze,a kérdés félreérthető,de nem muszáj feltétlenül belekötni.Bár még nem volt esküvőm,csak tervben van,,majd egyszer",biztos,hogy előtte már hetekkel azon izgulnék,hogy minden jól menjen-persze,csak normális izgulási határokon belül :)
2012. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 1 hónap múlva lesz és néha már rám jön az izgalom. De nem azért hogy rendben menjen hanem mert végre a felesége lehetek.
2012. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%

Nekünk a jövő héten lesz, és nem izgulok. Minek? Attól jobb lesz?

Figyi nézd meg mi az ami miatt izgulsz. Meg tudod oldani? jó akkor old meg és ne izgulj, nem tudod megoldani? akkor meg minek izgulsz???

2012. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
35%

Nos, nem, egyáltalán nem izgulok az esküvőd miatt. Talán kéne? Nem, szerintem nem. Őszintén szólva egyáltalán nem érdekel.

De azért sok boldogságot!

2012. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%
Most már nagyon, remélem sikerül és minden rendben lesz, mert ha lesz valami baki az esküvődön, akkor kiborulok.
2012. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!