Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan működik egy leánybúcsú?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik egy leánybúcsú? Percre pontosan meg kell írni előre hogy milyen játék mi után jön? Mikor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:

A lánybúcsúra nincs szabályzat........egy emlékezetes este a barátnőkkel, amikor azt csináljátok, amiket a menyasszony szívesen csinál, aki bulis és szereti a meglepit, vicceket, annak poénos játékokat szervezni, csinálni jó kajákat, bemelegíteni, iszogatni, pajzán ajándékokat adni, majd menne a városnak neki bulizni, vicces feladatokkal.

Aki szerényebb, annak kis pizsiparti, dumálás, pizza, süti, bármi.


Ismered a menyasszonyt gondolom, ergo tudod minek örülne. A lánybúcsúra nincs szabályzat......minimális kreativitást azért igényel a dolog, írd be itt a keresőbe hogy lánybúcsú sok sztorit fogsz olvasni. Én is leírtam már pár válaszban az én lánybúcsúmat és azt a 3-4 lánybúcsút is, amin részt vettem. Nem kell agyalni meg görcsölni rajta, ismered a lányzót akinek tartjátok, ajándékok, kis kaja és vagy csendes házi összejövetel, vagy elmentek és a bulihelyen lehet jópofa feladatokat adni neki. Keresgélj!

2012. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!